MANİSA HABERLERİ

Kulalı Öğrenciler İzmir’de

IHA
28.10.2015 - 17:02Son Güncelleme :

KULA KENAN EVREN ORTAOKULU 5. SINIF ÖĞRENCİLERİ HAFTA SONU İZMİR’DE SASALI DOĞAL YAŞAM PARKI VE DENİZCİLİK MÜZESİNİ GEZDİ.

IHA

Kula Kenan Evren Ortaokulu 5. sınıf öğrencileri hafta sonu İzmir’de Sasalı Doğal Yaşam Parkı ve Denizcilik Müzesini gezdi.
Okul Gezi Kulübü ve Rehberlik Servisinin ortaokula uyum çalışmaları kapsamında düzenlediği gezi sayesinde öğrencilerin yeni sınıf arkadaşlarıyla okul dışında vakit geçirmesi sağlandı. Öğrenciler, okul tarafından düzenlenen geziden memnun kaldıklarını, arkadaşları ve öğretmenleri ile güzel bir gezi geçirdiklerini, çoğu arkadaşlarının da Doğal Yaşam Parkı’nı ve Denizcilik Müzesi’ni ilk defa görmeye fırsat bulduğunu ifade ettiler. Okul Müdürlüğü, Gezi kulübü ve Rehberlik Servisi tarafından düzenlenen gezinin öğrenciler açısından faydalı olduğunu belirten öğrenci velisi İsmail Kavas; “Çocuklarımız ailelerinden ayrı bir etkinliğe gitmesinin özgüvenlerine katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ülkemizdeki güzellikleri tanıma fırsatı sağladığı için veliler adına okulumuza teşekkür ederim.” dedi. Okul Mdürü Alaetdin Tanıl ise; “Okul olarak eğitimin sadece ders saatleri içerisinde yapılmaması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için her zaman olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılı içerisinde de sürekli sosyal faaliyetlerde bulunarak öğrencilerimizin gelişimlerine katkı sunmayı planlıyoruz.” diye konuştu. Tanıl ayrıca bu tür faaliyetlerin devam edeceğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Kulalı Öğrenciler İzmir’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kulalı Öğrenciler İzmir’de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı