GeriFutbol Kulaklarını çek hoca
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kulaklarını çek hoca

Kulaklarını çek hoca
refid:10056508 ilişkili resim dosyası

G.Saray’da Bursa deplasmanında kaybedilen 3 puan ve futbolcuların saha içindeki tartışmaları yönetimi harekete geçirdi. Alman hoca ile bir görüşme yapan Adnan Polat, "Bu takıma bir an önce çekidüzen ver" dedi.

G.SARAY’ın Bursa deplasmanında yenilmezlik unvanını yitirmesinin yanı sıra, sarı kırmızılı futbolcuların saha içerisinde birbirleri ile tartışması yönetimi harekete geçirdi. Önce Lincoln-Sabri arasındaki ağız dalaşı, ardından da Nonda-Baros gerginliği başkan Adnan Polat’ın tepkisini çekti. Polat, teknik direktör Michael Skibbe’den rapor isterken, futbol şube sorumluları Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ve Adnan Sezgin’le birlikte dün Florya’da bir araya geldi.

Saha içindeki tartışmaların G.Saray’a yakışmadığını belirten başkan Adnan Polat, Michael Skibbe’ye "Futbolcunun adı ne olursa olsun disiplinsizliğe asla taviz vermeyiz. Futbolcuların kulaklarını çek" dediği öğrenildi.

Kaptanlarla görüşecekler

Michael Skibbe ve Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin’in Milli Takım dönüşü, takımın kaptanları ve tecrübeli futbolcularıyla bir görüşme yapıp dikkatlerini çekecekleri belirtildi.

G.Saray Yönetimi’nin kaybedilen 3 puanın ardından teknik direktör Michael Skibbe’ye, "Söylentilere kulak asma. Sana güveniyoruz" diyerek destek verdikleri öğrenildi.

Alman hocanın ise, "Bu takımda 13 tane sakat futbolcu var. Bu, bir futbol takımı için büyük bir handikap. Göreceksiniz zamanla her şey düzelecek. Savunmadaki sıkıntılarımız da düzeldiğinde daha iyi bir futbol ortaya koyacağız" dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle