MANİSA HABERLERİ

Kula'da herkes 30 dakika boyunca sadece kitap okudu

DHA
31.03.2016 - 16:26Son Güncelleme :
DHA

MANİSA'nın Kula İlçesi'nde düzenlenen etkinlikte bir araya gelen çoğunluğu öğrenci 7'de 70'e 500'e yakın vatandaş, 30 dakika boyunca kitap okudu.

Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kütüphane Haftası kapsamında Kent Meydanı'nda kitap okuma etkinliği düzenledi. Öğrenci ve öğrenci velilerinin de aralarında bulunduğu 500 kişi, meydanda aynı anda 30 dakika boyunca kitap okudu. Kula Kaymakamı Murat Güven, Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan, Şube Müdürü Sabahattin Öner ve okul müdürleri de etkinliğe destek verdi.

Kaymakam Güven, "Kula Kitap okuyor etkinliğinde bir araya geldik. Öğrencilerimiz ve öğrenci velilerimiz ile hep beraber kitap okuduk. Fazla kitap okuyan velilerimize de ödüllerini verdik. Bundan sonrada kitap okumaya devam edeceğiz" dedi.

Öğrenciler etkinlikten duyduğu memnuniyete dile getirdi.

Hasan YİĞEN / KULA (Manisa), DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Kula'da herkes 30 dakika boyunca sadece kitap okudu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 16 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kula'da herkes 30 dakika boyunca sadece kitap okudu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı