MANİSA HABERLERİ

Kula Mezarlığı'nda çevre düzenlemesi

DHA
31.03.2016 - 17:46Son Güncelleme :
DHA

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Kula İlçe Mezarlığı'nda çevre düzenlemesi ve çiçek ekimi yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bahar mevsiminin gelmesiyle ilçelerde peyzaj çalışmasına devam ediyor. Kent Estetiği Daire Başkanlığı ve Sağlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen çalışmalarla, Kula İlçe Mezarlığında çevre düzenlemesi ve çiçek ekimi yapıldı. Kent Estetiği Daire Başkanı Bahadır Belek, "17 ilçemizde kentsel estetik çalışmalarında çevreyle ilgili önemli değişimler yapıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda bu yıl ağaçlandırma, çevre düzenlemesi ve çiçek ekimi kapsamında önemli projelere imza attık. Manisalı hemşerilerimize daha huzurlu ve ferah bir kabristanlıkta yakınlarını ziyaret etmesi adına çiçek ekimleri ve çevre düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz. Kula'da yaptığımız çevre düzenlemesi ve çiçek ekimiyle mezarlığı daha bakımlı hale getirdik" dedi.

Gerçekleştirilen çalışmaların ilçeye verilen önemi de gösterdiğini belirten Kulalı vatandaşlar, "Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı gül dikimi ile park ve bahçe düzenleme çalışmaları sayesinde bulvarlarımız, caddelerimiz rengarenk oluyor. Yürütülen çalışmalarla mezarlıklarımız da daha güzel bir görünüme kavuştu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün sayesinde ebediyete intikal etmiş yakınlarımızı daha huzurlu bir ortamda ziyaret edebiliyoruz" diye konuştu

Hikmet SEPET / KULA (Manisa), (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Kula Mezarlığı'nda çevre düzenlemesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 17 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kula Mezarlığı'nda çevre düzenlemesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı