Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Küfüre isyan

F.Bahçe Başkanı, Manisa taraftarının küfürlü tezahüratına aynı şekilde karşılık verince ortalık karıştı. Uslu, "Maçın başından itibaren küfür edildi. Yanımızdaki belediye başkanı buna çanak tuttu" dedi.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR/DHA
SON GÜNCELLEME
Vestel Manisaspor - Fenerbahçe maçının fotoğrafları için tıklayın...

İşte Kezman'ın göz yaşlarına hakim olamadığı an / Foto Galeri

MANİSASPOR-
F.Bahçe maçından önce iki takımın taraftarları arasında çıkan arbede, güvenlik güçlerinin zamanında ve yerinde müdahalesiyle büyümeden önlenirken, küfürlü tezahürat Aziz Yıldırım ve sarı lacivertli yöneticileri çileden çıkardı. Yıldırım, dünkü maçta yapılan kötü tezahürat karşısında daha fazla dayanamadı. F.Bahçe Başkanı, Kezman'ın gördüğü kırmızı karttan sonra, çevresinde yükselen küfürlere ayağa kalkarak aynı şekilde karşılık verince ortalık karıştı.

Ulusoy el atsın

Bu sırada Manisa Belediye Başkanı ile de tartışan Yıldırım'ın verdiği karşılıktan sonra gerginlik kavgaya dönüşmeden önlendi ancak yankıları stat dışında da sürdü.

F.Bahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, maçtan sonra zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Haluk Ulusoy'a gönderme yapan Uslu, şunları söyledi: "Sion maçında golleri alkışlayacağına, Türk futboluna el atsın. Sahada haksız yere atılan bir Kezman vardı. Manisaspor taraftarı, Vestel'den ayrıldıktan sonra, bir hayli değişmiş. Maçın başından itibaren bize küfür edildi. Yanımızdaki belediye başkanı, 'Burası Manisa' diyerek bu duruma çanak tuttu. Ne yapalım yani; Manisa diye küfür mü yiyelim."

Bunları da Beğenebilirsiniz