ERZURUM HABERLERİ

KUDAKA, 75'inci yönetim kurulu toplantısı Erzurum'da yapıldı

DHA
30.03.2016 - 12:33Son Güncelleme :
DHAERZURUM, (DHA)- Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı'nın (KUDAKA) 75'inci yönetim kurulu toplantısı, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş'ın başkanlığında Erzurum Valiliğinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Bayburt Valisi Yusuf Odabaş; "Kalkınma Ajansımız bölgemizde yerel dinamiklerin hayata geçirilmesi ve bölgenin bir bütün olarak kalkınması adına faaliyetler yürütmektedir. Bu amaçla Ajansımızın bölgemizin uluslararası alanda rekabet edebilir, daha iyi bir noktaya gelebilmesi adına birçok konuda destekleri, planlama çalışmaları ve örnek faaliyetleri var. Ben bu toplantımızın bölgemiz adına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

2016 yılı proje teklif çağrısı kapsamında Ajansa sunulan proje sayıları hakkında Vali Odabaş; tarımsal üretim altyapısının geliştirilmesi mali destek programına 15'i Erzurum'dan, 4'ü Erzincan'dan, 5'i Bayburt'tan toplam 24 proje, üretimin geliştirilmesi mali destek programına ise Erzurum'dan 39, Erzincan'dan 32, Bayburt'tan 10 ve toplamda 81 proje teslim edildiğini bildirdi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden KUDAKA, 75'inci yönetim kurulu toplantısı Erzurum'da yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 12 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KUDAKA, 75'inci yönetim kurulu toplantısı Erzurum'da yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı