KONYA HABERLERİ

Küçükkendirci Hastaları Evlerinde Ziyaret Etti

IHA
25.02.2015 - 12:51Son Güncelleme :

KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRÜ YRD. DOÇ. DR. HASAN KÜÇÜKKENDİRCİ, SAĞLIK KURULUŞLARINDAN HİZMET ALAN HASTALARI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.

IHA

Konya İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci, sağlık kuruluşlarından hizmet alan hastaları evlerinde ziyaret etti.
Sağlık Bakanlığı’nın "Çat Kapı Memnun Kaldınız Mı?" projesi kapsamında gerçekleştirilen ziyaretlerde, hastanelerden, aile hekimlerinden, evde sağlık hizmetlerinden ve 112’den hizmet alan hastalar evlerinde habersiz olarak ziyaret edilerek, gereği yapılmak üzere, istek ve şikayetleri ile ilgili notlar alındı.
Amaçlarının hasta ve yakınları ile yüz yüze görüşerek sağlık hizmetleri ile ilgili geri bildirim almak olduğunu belirten Yrd. Doç. Dr. Küçükkendirci, “Aldığımız geri bildirimler bizlere ışık tutacak. Vatandaşlarımız sağlık hizmetlerinde hangi uygulamalardan memnun, hangi uygulamaları geliştirmemiz gerekiyor ve planlamamız gereken yeni hizmetler var mı? tüm bunları iletişimin en sağlıklı yöntemlerinden olan yüz yüze bizzat görüşme ile öğrenme şansı buluyoruz” dedi.
Yapılan ziyaretlerde, sağlık hizmetlerinden duyulan memnuniyetin yüksek olmasının, sevindirici olduğunu ifade eden Küçükkendirci, “Vatandaşlarımızın memnuniyeti, fedakarca çalışan sağlık personelimizin eseri, tüm sağlık çalışanlarımıza, hasta ziyaretlerinde bizleri mahcup duruma düşürmedikleri için teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.
Yapılan ziyaretlerde, hasta ve hasta yakınları sağlık hizmetlerinden ve yapılan ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, sağlık hizmetlerinde emeği olan tüm sağlık çalışanları adına Küçükkendirci’ye teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Küçükkendirci Hastaları Evlerinde Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 12 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Küçükkendirci Hastaları Evlerinde Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

23 Nisan 2018, Pazartesi
 • İmsak
  04:29
 • Guneş
  05:58
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  16:37
 • Akşam
  19:39
 • Yatsı
  21:02
Sayfa Başı