ADANA HABERLERİ

Küçükcan: “AK Parti Kalkınma Ve İstikrarın TEK Adresidir"

IHA
09.10.2015 - 12:51Son Güncelleme :

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ TALİP KÜÇÜKCAN, KOZAN İLÇESİNDEN BAŞLADIĞI SEÇİM ÇALIŞMALARINA SIRASIYLA İMAMOĞLU, CEYHAN, YÜREĞİR VE SARIÇAM İLÇELERİNDE DEVAM ETTİ.

IHA

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, AK Parti hükümetlerinin 80 yılda yapılamayanları 13 yılda yaptığını söyledi.
Kozan ilçesinden başladığı seçim çalışmalarına sırasıyla İmamoğlu, Ceyhan, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerinde devam eden Milletvekili Talip Küçükcan, AK Parti hükümetlerinin yaptığı ve bundan sonra yapmayı taahhüt ettiği hizmetleri anlatıyor. Küçükcan, “AK Parti 13 yıllık hükümeti döneminde, 80 yılda yapılamayan hizmetleri yaptı. 80 yılda Türkiye’de 450 bin öğretmen atanabildi. AK Parti sadece 13 yılda 550 bin yeni öğretmen atadı. Yine 80 yılda 79 üniversite açıldı AK Parti ise 13 yılda 110 yeni üniversite açtı. Bu bir sessiz devrimdir” dedi.
"MİLLET HİZMETİN TAKDİRİNİ YAPIYOR"
AK Parti’nin gücünü her zaman milletten aldığını söyleyen Küçükcan, “İktidara geldiğimiz zaman 2002’de, biz 2023’ü düşünüyoruz dedik. Hatta 2053, 2071’i düşünüyoruz dedik. Bize inanmak istemediler. ‘Böyle bir şey mümkün olur mu?’ dediler. Çünkü her bir buçuk yılda hükümetler değişiyor, darbeler oluyor, koalisyonlar bozuluyordu. Siyasi istikrar diye bir şey kalmamıştı. Ama biz uzun vadeli planlar olur dedik. Bu millete hizmet ederseniz, bu millet de bunun takdirini yapar. O nedenle 2002, 2007 ve 2011’de milletimiz bize güvendi ve AK Parti’yi iktidara taşıdı. İşte o nedenle Allah milletin yokluğunu göstermesin. Çünkü onların desteğinin yokluğu demek memleketin çilelerle boğuşması demek” şeklinde konuştu.
"YETERİNCE ANLATAMADIK"
AK Parti Hükümetleri döneminde yapılan hizmetlerin yeterince anlatılamadığını ifade eden Milletvekili Küçükcan, “13 yılda çok hizmet yaptık. Ama o hizmetleri sanırım yeterince anlatamadık. Daha yapmamız gereken çok hizmetler var. Ayrıca 80 yılın ihmalini, AK Parti’den 13 yılda temizlemesini beklemek de adaletsizlik olur. Hizmetlerin devam etmesi için önümüzdeki 1 Kasım seçimlerinde yine bizimle beraber olun. El ele verelim. Sırt sırta verelim. Gönül gönüle verelim. Türkiye’yi 3 aydır yaşadığımız riskli günlerden kurtaralım. AK Parti’yi tek başına iktidara taşıyalım. O koalisyon yıllarını anlatmaya gerek yok. Geçmiş yıllarda hep gördük” dedi.
"BAĞIMSIZLAŞIYORUZ"
Milletvekili Küçükcan, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bakın AK Parti’nin yaptığı güzel bir şey daha var. Türkiye 1973-1974’de Kıbrıs’a çıkarma yaptığında ne oldu? ‘Ambargo’ dediler. Güya dost ülkeler ‘Biz silah vermiyoruz. Biz size gemi vermiyoruz. Uçak vermiyoruz. Tank vermiyoruz’ dediler. Elimizi kolumuz bağlandı. Şimdi ne yapıyoruz? Savunma sanayimizi kurduk, geliştirdik ve üretim yapıyoruz. Silahlarımızı kendimiz imal ediyoruz. Daha Bayraktar adlı gemiyi yeni indirdik denize. Bu çok önemli gelişme. Türkiye bağımsızlaşıyor bu konularda. Bizim de bunu yapan siyasi liderlere omuz vermemiz lazım. Bu sorumluluğu paylaşmamız lazım. Siz ‘Benim bir tane oyum var. Neyi değiştirir?’ diyebilirsiniz. Çok şey değiştirir bir oy. Hem birer oy diye düşünmeyeceğiz. Senin eşin var, çocuğun var, amcan var, dayın var. Dolayısıyla böyle el ele verdiğimiz zaman, oyları uç uca koyduğumuz zaman inşallah tekrar tek başımıza iktidar oluruz. Biz bu memleketin bize verdiği, bizi yetiştirdiği, bizi getirdiği noktada hizmet etmek için tekrar yollara düşeriz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Küçükcan: “AK Parti Kalkınma Ve İstikrarın TEK Adresidir" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 12 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Küçükcan: “AK Parti Kalkınma Ve İstikrarın TEK Adresidir" haberi güncellenecektir.

ADANA NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:39
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  15:16
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:02
Sayfa Başı