MANİSA HABERLERİ

Küçük Sanayideki Atıl Araçlar Toplanıyor

IHA
07.10.2015 - 10:30Son Güncelleme :

YUNUSEMRE BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI EKİPLER, KÜÇÜK SANAYİ BÖLGESİ’NDE BULUNAN ATIL DURUMDAKİ HURDA ARAÇLARI TOPLUYOR.

IHA

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Küçük Sanayi Bölgesi’nde bulunan atıl durumdaki hurda araçları topluyor.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin küçük sanayi bölgesine geçtiğimiz günlerde yaptığı ziyarette hurda araçların toplatılması talimatını vermesi sonucu Zabıta Müdürlüğü ekipleri Küçük Sanayi Bölgesi’ndeki atıl durumda bulunan hurda araçları toplamaya başladı.
Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, hurda araçlar ile ilgili çalışmaların devam edeceğini vurgulayarak şöyle konuştu:
“Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi’nin direktifleri doğrultusunda Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnaflarımızın sorunlarını yerinde gidip görerek inceledik. Buna istinaden oradaki elektrik lambalarının yanmaması yeşil alanların işgali ve hurda araçlar ile ilgili esnafımızdan şikayetler almıştık. Bu konuyla ilgili Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü olarak gerekli çalışmaları yapmaktayız. Bugün itibariyle Küçük Sanayi Sitesi’nde ki atıl durumda olan hurda araçları toplamaya başladık. Bu vesile ile Küçük Sanayi Sitesi’nde büyük bir temizliğe başladık. Önümüzdeki günlerde bu temizlik devam edecek. Küçük Sanayi Sitesi’nde 70 kadar hurda araç belirledik. Bunların sahiplerine ulaşmaya çalıştık. 34 tanesinin sahibine ulaşamadık, diğerlerinin sahibine ulaştık. Ve kendilerine gerekli ihtarları verdik. Bu konuyla ilgili olarak ta ihtar verdiğimiz bu araç sahipleri araçlarını kaldırmazlar ise tekrardan onlarında araçlarını kaldıracağız. Atıl vaziyette olan araçları bugün itibariyle topluyoruz. Küçük sanayi esnafımıza yönelik hizmette bulunmaya devam edeceğiz.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Küçük Sanayideki Atıl Araçlar Toplanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 10 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Küçük Sanayideki Atıl Araçlar Toplanıyor haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:28
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:30
Sayfa Başı