Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Küçük öğrencilerin toplu seks skandalı

  Taylan YILDIRIM/İZMİR, (DHA)
  12.01.2002 - 01:48 | Son Güncelleme: 12.01.2002 - 01:48

  İlköğretim öğrencisi 13 yaşındaki kıza, aynı yaşlardaki 5 erkek öğrenciyle, okuldan uzaklaştırılan 15 yaşındaki arkadaşlarının defalarca tecavüz ettiği iddia edildi.

  Torbalı'daki tecavüz skandalı ilçeyi karıştırdı. İlköğretim okulu 7. sınıfında okuyan 13 yaşındaki kız öğrenci B.B., rehber öğretmene yazdığı ihbar mektubunda, hepsi de 13 yaşında olan sınıf arkadaşları Ç.S., Ç.G. ve N.Y.'nin, bir başka okulda okuyan 13 yaşındaki S.B.'ye tecavüz ettiklerini bildirdi. Rehber öğretmenin odasına çağırıp konuştuğu Ç.S., Ç.G., ve N.Y. tecavüz ettiklerini itiraf etti.

  Villa inşaatına götürdü

  İhbar üzerine polis soruşturma başlatırken, S.B.'nin, yapılan muayenesinde kız olmadığı anlaşıldı. Tecavüzü doğrulayan S.B., ifadesinde ‘‘Ç.S., beni tehdit ederek bir villa inşaatına götürdü. Direnmeme rağmen zorla ilişkiye girdi. Beni sevdiğini söyleyen ve olayı kimseye anlatmamamı isteyen Ç., birkaç gün sonra oyun oynamak için evlerine çağırdığında ise diğer arkadaşlarıyla birlikte bana tecavüz etti’ dedi.

  Kendi isteğiyle birlikte oldu

  Polis, 3 öğrenciyle birlikte S.B.'nin adlarını verdiği diğer öğrenciler 13 yaşındaki Ç.Ö., 14 yaşındaki N.A. ve bu yıl okuldan uzaklaştırılan 15 yaşındaki M.Ç.'yi de gözaltına aldı. Öğrencilerin evlerinde çok sayıda porno CD ile dergiler bulundu. Öğrenciler, S.B. ile isteği üzerine birlikte olduklarını öne sürüp, ‘‘O bir evde toplanmamızı ister, sonra da kendi belirlediği sıraya göre bizimle birlikte olurdu’’ dediler. Soruşturma sürüyor.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı