İZMİR HABERLERİ

Küçük Kulüp, Hakan Urgancı'yı ağırladı

DHA
29.04.2017 - 13:07Son Güncelleme :
DHA

HER ay konusunda uzman bir konuğu misafir eden İzmir'deki Küçük Kulüp, 'Hayatın İçinden Söyleşileri'nde bu ay TRT spikeri, gazeteci, yazar, eğitimci Hakan Urgancı'yı konuk etti.

Söyleşiye katılan Urgancı, 'Ben Kim Konuşmak Kim', 'Herkes için Karizma', 'Hayat Seni Cümle İçinde Kullandı', 'Ben Senin Bildiğin Kızlardanım', 'Aradığınız Hayata Şu An Ulaşılamıyor', 'Mutlu Sonlar Başka Kitapta Bebeğim' isimli kitaplarından sonra geçtiğimiz aylarda yayımlanan son kitabı Ondan Geriye Say'ı Küçük Kulüp üyelerine anlattı. Moderatörlüğünü Ahmet Aslaner'in yaptığı söyleşide Urgancı, Ondan Geriye Say kitabının, sufizm ve Şamanizmle beslenmiş bir gerilim öyküsü gibi okunabileceği gibi, bir tekamül yolculuğu olarak da okunabileceğini söyledi. Kitabın kahramanının, timsah avcısı, Tokyo'da bir metro görevlisi, Pehlivan Koca Yusuf, sürgündeki bir şehzade gibi pek çok kişinin son on dakikalarını yaşayan bir ruh olduğuna değinen yazar, "Uzun cümlelerden hoşlanmıyorum. Çok bilgi ve az tarif ile kitaplarımı yazmaya özen gösteriyorum. Ondan Geriye Say bilim kurgu kitabı olarak görünse de felsefe, gerilim, bilimkurgu ve mizah iç içe geçmiş durumda" dedi.

Söyleşinin ardında Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, Hakan Urgancı'ya çiçek vererek teşekkür etti.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Küçük Kulüp, Hakan Urgancı'yı ağırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 13 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Küçük Kulüp, Hakan Urgancı'yı ağırladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı