« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kuaförde tek kale

Bayan Alex, eşinin uykuculuğundan şikayet etti. Bobo’nun hayat arkadaşı 3. çocuk müjdesini verdi. Karısı, Nobre’nin ayna karşısında çok fazla vakit harcadığını itiraf etti. Bilica’nın hanımı İstanbul’a çabuk alıştıklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İNÖNÜ Stadı’nda 21 Kasım’da Beşiktaş ile Fenerbahçe kozlarını paylaşacak, zorlu 90 dakika sonunda zirve yarışına bambaşka bir renk gelecek. Dev maç öncesi iki takımın Brezilyalı yıldızlar Bobo’nun eşi Raquel, Nobre’nin hayat arkadaşı Priscila, Alex’in hanımı Daiane ve Bilica’nın eşi Jackeline İstanbul’un ünlü kuaförü Selçuk’ta biraraya geldi. Lig TV’nin Beşçayı programına konuk olan bayan sambacıların sohbeti bir hayli keyifliydi.
RAQUEL: Zamanımız ev ve çocuklarla ilgilenerek geçiyor. Onun dışında hepimiz birlikte Türkçe dersi alıyoruz. Alex de bizimle birlikte ders alıyor.
DAIANE: Çocuklarımız bizden çok daha iyi Türkçe konuşuyor. Yanımızda Şule (tercüman) olmadığında, tercümelerimizi çocuklarımız yapıyor.
PRİSCİLA: Sık sık kuaföre geliyoruz. Ama onun dışında Türkiye’de Brezilya’da yaptığımızdan daha farklı bir şey yapmıyoruz.
DAIANE: Türkiye hayranıyım. Alex’in bir yıl daha sözleşmesi var ve bitince ne yapacağımızı düşünüyoruz. Henüz karar vermedik. Burayı çok seviyorum. Benim için çok duygusal bir konu.
JACKELINE: Sivas’tan geldik. İstanbul büyük bir şehir. Ama biz Sivas’ta olduğumuz süre boyunca çok iyi vakit geçirdik. Oradaki herkese çok teşekkür ediyoruz. Zaten Fabio’nun da forma numarası 58’dir.
DAIANE: Benim Türk bayrağı üzerine İstanbul Boğazı olan bir dövmem var. Onun dışında eşim ve çocuklarımın isimleriyle küçük bir çilek resmi de var dövmelerim arasında.
PRİSCİLA: Ben en çok dövmeye sahip insanım. Çok seviyorum dövmeleri. Eşimin, çocuklarımın isimleri ve sevdiğim pek çok motifi yaptırdım. Nobre beni frenlemese daha da yaptıracağım. Bencillik yapıyor, onun bütün vücudunda var.

Habersiz gittiğimiz maçta kocalarımız kavga etti

RAQUEL: Çok komik bir anımız var. Süper Kupa finalinde Beşiktaş ile Fenerbahçe karşılaştı, bizler de izlemeye gittik. Eşlerimizin haberi yoktu. Maç esnasında Bilica ve Nobre kavga etmeye başladı. Bobo da onlara katıldı ve arkadaşını savundu. Biz de Jackeline ile birbirimize baktık. Tedirgin olduk. Bir hafta sonra Alex bizleri davet etti. Bilica daha önce eşiyle gelmişti. Ardından Bobo içeri girdi ve Bilica’yı görünce “Hadi bakalım şimdi de vurabilecek misin?” dedi. Yerlere yattık.
DAIANE: Burada Brezilya restoranı açıldı ama aynı lezzeti yakalayamıyorlar. Ben hala buradaki yemeklere alışamadım. Bağdat caddesini ve oradaki restaurantları seviyorum. Sütlaca bayılıyorum.
PRİSCİLA: Buradaki etlerin kesim şekli bizimkinden farklı olduğu için lezzeti de farklı. Eğer Türk hükümeti et getirmemize izin verirse burada restaurant açmak istiyoruz. Lütfen izin versinler. gibi börek hastasıyım.
DAİANE: Türkiye’nin değişik yerlerini gezmeyi seviyoruz. Kızımı Kapadokya’ya götürdüm. İnanılmaz güzel bir yer ve 5 kere gittim oraya. Eşlerimizin maç programına göre ayarlamamız gerekiyor gece gezmelerini. Bu da biraz zor oluyor.

F.Bahçeli kalacağım

DAIANE: Galatasaray derbisinde Alex’in attığı ilk golden sonraki sevincim çok konuşuldu. Ama her şeyden önce şunun bilinmesini istiyorum. Benim eşim Fenerbahçe’de forma giyiyor ama ben tam bir Fenerbahçe taraftarıyım. Alex Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra da Fenerli olmaya devam edeceğim.
PRİSCİLA: Nobre çok dürüsttür. Çok iyi kalpli ve sevgi doludur. Ama en sevmediğim yönü sürekli ayna karşısında vakit geçmesi. Kremlerini sürüyor, yüzüne bişeyler yapıyor. Biraz daha kendisini az sevse daha memnun olurum.
50 bin kişiye bedelsin
JACKELINE: Fabio çok sessizdir. Arkadaşlarının yanında biraz daha rahattır ama genelde çekingendir. Ben genelde ikimizin yerine de konuşurum. Hatta çok konuştuğum zaman bana “Statta 50 bin kişi benim başımı döndürmüyor. Evde tek başına sen yetiyorsun” der.
DAIANE: Alex’in pek çok yönünü seviyorum ama sevmediğim yönü çabuk uykuya dalıyor olması. Benim anlatacaklarım varken bakıyorum o çoktan uyumuş.

Şampiyon olunca ikinci çocuğu da yapacağız

DAIANE: Raquel’in ikinci bebeğinin doğumuna hepbirlikte girdik. Çok güzel bir anıydı bizim için. Ben bebeğin vaftiz annesiyim. Priscila da teyzesi.
RAQUEL: Üçüncü çocuğu düşünüyoruz ama Alex ve Daiane bizden önce yapacaklar. Onlar çalışmalara başladı bile.
JACKELİNE: Bir çocuğumuz var. Fabio bir tane daha istiyor. Fenerbahçe şampiyon olursa ikincisini yapacağız.
RAQUEL: Birlikte çok eğleniyoruz ama içimizde en komik olan kişi Priscila. Daiane de çok eğlenceli. Eşlerimiz arasında da en komik olan Alex. Bizi gülmekten bayıltıyor. Ama şimdi daha komik olan kişi geldi o da Tabata. Kocaman bir çocuk gibi. Çok gülüyoruz ona.
DAİANE: Alex televizyonda göründüğünden çok farklı. İnanılmaz eğlenceli ve komiktir.


Bunları da Beğenebilirsiniz