KAYSERİ HABERLERİ

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Hiçyılmaz Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimleri Derneği’ni Ziyaret Etti

IHA
21.09.2015 - 14:05Son Güncelleme : 21.09.2015 - 14:06

KTO ZİYARET

IHA

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve beraberindekiler Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti.
Gaziler Haftası münasebetiyle Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi’ni ziyaret eden KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz burada Dernek Başkanvekili Süleyman Özdemir ile görüştü. Dernek Başkanvekili Özdemir ziyarette yaptığı konuşmada, Kayseri Ticaret Odası’nın her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduğunu bildiklerini söyleyerek, “Ülkemizi bölmek, parçalamak isteyen dış mihraplar olduğu gibi maalesef bugün içten de parçalamak isteyenler var. Biz Türk Milleti olarak bir çatı altında birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece terör olaylarının biteceğine inanıyoruz. Ülkemizin birliği ve beraberliği için kimin ne söylediği önemli değil. Gün birlik ve beraberlik günüdür” dedi. Ziyarette konuşan KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ise, “Ticaret Odası olarak bu konuya çok önem veriyoruz. Biz şuan ülkemizde huzur içerisinde yaşıyorsak eğer şehit ve gazilerimize borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Özellikle son zamanlarda Türkiye’yi bölmeye çalışan bunu yapmak için de içeriden ve dışarıdan destek bulan terör örgütlerinin Türkiye’yi bölmek için gayret gösterdiklerini ve bu manada olaylar çıkartıp insanlarımızı ve güvenlik güçlerimizi şehit ettiklerini görüyoruz. Dolayısıyla bunların çok yanlış olduğunu, terör olaylarının bundan sonra olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Artık herkesin bu bilinç içerisinde olması ve bir hak aramanın ötesinde Türkiye’yi bölme gayretlerinin olduğunu, bunu terör örgütlerine destek verenlerin özellikle farkına varmaları gerektiğini, kime ne için destek verdikleri konusunda kendilerini gözden geçirmeleri gerektiğini özellikle söylemek istiyorum. Biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak 780 bin kilometrekareden 1 santimetre karesini vermeyiz. Hiç kimse de aklından böyle bir şey geçirmesin. Biz burada bin yıldır beraber yaşıyoruz, dünyanın sonuna kadar da beraber yaşamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Ziyaretin ardından KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ve beraberindekiler Kartal Şehitliği’ne giderek şehitler için Kur’an-ı Kerim okuyup dua etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden KTO Yönetim Kurulu Başkanı Hiçyılmaz Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimleri Derneği’ni Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Eylül 2015 tarihinde saat 14 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KTO Yönetim Kurulu Başkanı Hiçyılmaz Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimleri Derneği’ni Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:38
  • Guneş
   06:16
  • Öğle
   12:42
  • İkindi
   16:10
  • Akşam
   18:47
  • Yatsı
   20:13
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı