KONYA HABERLERİ

KTO Karatay Üniversitesi İle Yıldız Teknik Üniversitesi Güçlerini Birleştirdi

IHA
16 Temmuz 2015 - 09:37Son Güncelleme : 16 Temmuz 2015 - 09:38

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ İLE YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA AKADEMİK İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

IHA

KTO Karatay Üniversitesi ile Yıldız Teknik Üniversitesi arasında akademik işbirliği protokolü imzalandı.
KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade ile Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek her iki üniversitenin akademik kadroları, araştırmacı ve öğrencileri arasında kurulacak sosyal ve bilimsel ilişkileri desteklemek amacıyla protokol imzalandı.
İki üniversite arasındaki işbirliği protokolünün imzalanmasından sonra konuşan KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, protokolün iki üniversitenin birlikte akademik çalışmalar ve Ar-Ge çalışmaları yürüterek üretecekleri yeni bilgileri, ülke ekonomisi ve sanayisinin hizmetine sunacaklarını ifade etti.
Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ise, teşekkür ederek ve işbirliği protokolünün hayırlı olmasını diledi. İmzalanan protokol ile iki üniversite arasında akademik personelin eğitiminde karşılıklı yardımlaşma, çeşitli bilimsel ve eğitsel alanlarda bilgi, deneyim alışverişi yapmayı ve ortak çalışmayı öngörülüyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden KTO Karatay Üniversitesi İle Yıldız Teknik Üniversitesi Güçlerini Birleştirdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Temmuz 2015 tarihinde saat 09 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KTO Karatay Üniversitesi İle Yıldız Teknik Üniversitesi Güçlerini Birleştirdi haberi güncellenecektir.

  KONYA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:15
  • Guneş
   06:01
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   16:50
  • Akşam
   19:48
  • Yatsı
   21:20
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı