KAYSERİ HABERLERİ

KTO, Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi veriyor

DHA
19.04.2016 - 11:30Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Ticaret Odası (KTO), üyelerinin yurtdışı pazarlarda daha çok yer almasını sağlamak adına yeni bir dış ticaret eğitimi programı hazırladı.

Eğitim programına ilişkin açıklama yapan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, oda üyelerinin yurtdışı pazarlarda rekabet güçlerinin artırılması ve potansiyel pazarlardaki fırsatları yakalayabilmeleri amacıyla dış ticaret konusunda bilgilendirme, eğitim ve danışmanlık faaliyetleri yürüttüklerini söyledi. Bu kapsamda, Kayseri Ticaret Odası ve Türk Dışticaret Vakfı arasında protokol imzalandığını belirten Hiçyılmaz, “Üyelerimizin dış ticarete yönelik kendi işlerini kurabilmelerini ve mevcut olan pozisyonlarını sürdürebilecek yeterlilikleri kazanmalarını sağlayacak Dış Ticaret Uzmanlık Eğitim Programı düzenliyoruz” dedi. Türk Dış Ticaret Vakfı koordinasyonunda yürütülecek ve Mayıs ayında başlayacak olan programının hafta sonları gerçekleştirileceğini kaydeden Başkan Hiçyılmaz, “Bir ay sürecek eğitim programı her hafta sonu cumartesi Pazar günleri öğleden sonra 14.00-18.00 saatleri arasında yapılacaktır. 64 saatlik programımız ise Eylül 2016’da uygulamaya girecektir. Eğitim programlarımıza katılmak isteyen üyelerimiz başvurularını. www.tdvsem.com adresindeki başvuru bölümünden Türk Dış Ticaret Vakfı’na yapacaklardır. Daha fazla bilgi edinmek isteyen üyelerimiz, Odamız internet sitesinden faydalanabilir” diye konuştu. 

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden KTO, Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi veriyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Nisan 2016 tarihinde saat 11 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KTO, Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi veriyor haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:58
 • Guneş
  07:43
 • Öğle
  12:45
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:26
 • Yatsı
  18:59
Sayfa Başı