KAYSERİ HABERLERİ

KTO’dan Üyelik Aidatı Açıklaması

IHA
14 Ekim 2015 - 11:46Son Güncelleme : 14 Ekim 2015 - 11:47

YEREL HABERLER KAYSERİ

IHA

Kayseri Ticaret Odası tarafından yapılan yazılı açıklama ile üyelik aidatların son ödeme tarihlerine ilişkin olarak bilgilendirme yapıldı.
Yapılan açıklamada; Kayseri Ticaret Odası’nın faaliyetlerini üye memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiği, faaliyetlere ilişkin harcamalarda azami titizlik gösterildiği ve yegâne kaynağın ise üye aidatları olduğu vurgulandı.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Bilindiği gibi, yasa gereği içinde bulunulan yılın üye aidatları Haziran ve Ekim aylarında iki eşit taksitle alınmaktadır. Ancak, Oda aidatları da, ilgili kanunlar gereğince, “Amme Alacağı” kabul edildiğinden, süresinde ödenmeyen aidat borçlarına gecikme zammı uygulanmaktadır. Bu durum göz önüne alındığında, aidatların zamanında ödenmesi üyelerimizin menfaatine olacaktır. Ekim ayı ödeme takviminde son gün tatile rastladığı için 2 Kasım 2015 Pazartesi mesai bitimine kadar aidat ödemeleri yapılabilecektir. Geçmiş dönem borcu olanlar ise yılın herhangi bir gününde ödeme yapabilmektedirler.”
Ödemeler konusunda üyelere kolaylık sağlandığının, kredi kartı ile ve www.kayserito.org.tr internet sitesi üzerinden online tahsilat yapılabildiğinin belirtildiği açıklamada üyelerin, Kayseri Ticaret Odası’na desteklerini artarak sürdüreceklerine olan inancın tam olduğu vurgulandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden KTO’dan Üyelik Aidatı Açıklaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Ekim 2015 tarihinde saat 11 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KTO’dan Üyelik Aidatı Açıklaması haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:05
  • Guneş
   05:51
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   16:36
  • Akşam
   19:32
  • Yatsı
   21:04
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı