KAYSERİ HABERLERİ

KTO’dan Üyelere Görüntülü E-eğitim Müjdesi

IHA
04.07.2015 - 12:18Son Güncelleme :

KAYSERİ TİCARET ODASI BAŞKANI MAHMUT HİÇILMAZ

IHA

Kayseri Ticaret Odası (KTO), son yıllarda ortaya koyduğu atılım ve yenilenme sürecinde üyelerine yeni bir hizmetin müjdesini daha verdi. Türkiye’nin önde gelen odalarından biri olan Kayseri Ticaret Odası, üyelerinden gelen eğitim taleplerine ilişkin gerçekleştirilen özenli bir çalışma sonrasında görüntülü e-eğitim hizmetini sunmaya başladı.
Görüntülü e-eğitim hizmetine ilişkin açıklama yapan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, “Eğitimli İnsan, Bilinçli İnsandır” felsefesini gözeterek hazırladıkları eğitim programı ile Oda üyelerine daha çok fayda sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Hiçyılmaz, “İnternet sitemiz üzerinde yayınlanan görüntülü eğitim programı sayesinde, bilgiyi internet aracılığı ile üyelerimizin işyerlerine ve evlerine kadar getirdik. İnternet sitemiz aracılığı ile faydalanacağınız eğitim faaliyetinin tüm üyelerimize yararlı olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Hiçyılmaz, eğitim programının sonunda yapılacak sınavlara ilişkin olarak da, “Görüntülü eğitim programı kapsamında yer alan konuları takip eden tüm üyelerimiz her ayın 5’inde Odamızda yapılacak sınavlara katılabilecek ve sertifika sahibi olabileceklerdir. Eğitim başlıklarına ilişkin sınavlara katılmak isteyen üyelerimiz, dilekçe ile görevli personelimize başvurabilecektir. Her eğitim başlığı için yapılacak sınavların değerlendirilmesinin ardından, katılımcılara sertifikaları takdim edilecektir” diye konuştu.
Kayseri Ticaret Odası’nın www.kayserito.org.tr adresli internet sitesinde, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’ın sunum konuşması ve Uzman Eğitimci Dr. Mithat Altuntaş’ın anlatımıyla hazırlanan eğitim videoları hizmete sunuldu.
Görüntülü e-eğitim programı kapsamında; Planlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Risk Yönetimi, İletişim, Satış ve Pazarlama Sistemi, Rekabet ve Rakip Analizi, Yönetimde Ücretlendirme, Performans Yönetimi, Toplantı Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Depo ve Stok Yönetimi, Firma Yönetimi, Yönetimde Yapılan Hatalar, Pazar Analizi, Zaman Yönetimi, Başarılı Liderlik, İş Ahlakı, Süreç Yönetimi, Kriz Yönetimi ve Kariyer Yönetimi başlıklarında 20 ayrı eğitim bulunuyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden KTO’dan Üyelere Görüntülü E-eğitim Müjdesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KTO’dan Üyelere Görüntülü E-eğitim Müjdesi haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

11 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:39
 • Öğle
  12:42
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı