KAYSERİ HABERLERİ

KTO, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini yeniledi

DHA
28.03.2017 - 11:44Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Ticaret Odası’nın (KTO) 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi, TSE tarafından yapılan 2017 yılı çalışma denetimleri sonucu yenilendi.
KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Yönetim Temsilcisi Celal Hasnalçacı, TSE Denetçileri Murat Özbaysal ve Tunga Gökhun ile personelin katıldığı açılış toplantısı ile başlayan ve yaklaşık 3 gün süren denetim çalışmaları, tamamlandı. Başkan Hiçyılmaz, oda üyelerinin bilgilerinin güvenliğinin sağlanması ve yönetim sistemi gereği olarak kurum içi ve dışı bilgi akışının kontrol altında tutulmasına yönelik yaptıkları çalışmaların, bir kez daha TSE denetçileri tarafından uygun bulunduğunu belirtti. 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi yanı sıra, 10002 Müşteri Memnuniyeti Sistemi ve 9001 Kalite yönetim Sisteminin de başarılı bir şekilde uygulandığını vurgulayan Başkan Hiçyılmaz, şöyle dedi:
"Türkiye Odalar ve Borsaları Birliği Akreditasyon sistemi içinde 2013 yılında C sınıfında olan Odamızı aradan geçen süre içinde A sınıfına yükselttik. Bununla beraber üyelerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin yükselmesine yönelik olarak da yönetim sistemlerini uygulamaktayız. 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgemizin yenilenmesi başarılı çalışmalarımızın bir göstergesidir. Bu başarıda katkısı bulunan yönetim kurulu üyelerim başta olmak üzere tüm üyelerimize ve personelimize teşekkür ediyorum."
Başkan Hiçyılmaz, yönetim sistemleri bakımından sağladıkları başarı ile yetinmeyeceklerini ve her yıl daha iyi noktaya ulaşmak adına çalışmalara titizlikle devam edeceklerini de ekledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden KTO, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini yeniledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 11 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KTO, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini yeniledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı