KAYSERİ HABERLERİ

KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan ’29 Ekim’ Mesajı

IHA
28.10.2015 - 10:48Son Güncelleme :

MAHMUT HİÇYILMAZ

IHA

Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yaptığı yazılı açıklama ile Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı.
Cumhuriyetin 92. kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Hiçyılmaz, “Her yıl 29 Ekim’de kutladığımız Cumhuriyet Bayramı, milletimiz için her geçen gün daha büyük bir önem taşımaktadır” dedi.
Milletin, Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren karşılaştığı sorunları birlik ve beraberliğinden ödün vermeden Cumhuriyet’e olan sadakati ile aşmayı başardığını ifade eden Hiçyılmaz, “Son günlerde yaşanan terör olayları, ülkemizde huzuru ve istikrarı bozmayı hedeflemektedir. Cumhuriyeti kuran ve yücelten Milletimiz hain emeller taşıyanlara karşı gereken cevabı geçmişte olduğu gibi bugün de verecektir” diye konuştu.
Hiçyılmaz, “Yaşanan terör saldırıları ve istikrarsızlığın ülkemiz ekonomisini etkilemesini engellemeli, istikrar ortamına zarar verecek hadiseleri el birliğiyle bertaraf etmeliyiz. 92. yıl coşkusunu yaşadığımız Cumhuriyetimizin geleceği için birlik ve beraberliğimizden taviz vermemeliyiz” ifadelerini kullandı.
Hiçyılmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü:
"Bugün Atatürk’ün gösterdiği hedefe varmak için kişi, kurum ve kuruluşlar olarak, ekonomiye katkı sağlama ve istihdamı artırma gibi sorumluluklarımızı yerine getirmek için büyük çaba gösteriyoruz. Kayseri Ticaret Odası olarak, bu görevin bilinci içindeyiz. Vatanın bütünlüğü ve milli birlik söz konusu olduğunda, toplumu oluşturan tüm kesimlerin hassas davranması gerektiğini vurgulamak istiyorum. Tüm bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi minnetle anıyor, üyelerimizin ve hemşerilerimizin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum"

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan ’29 Ekim’ Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan ’29 Ekim’ Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı