KAYSERİ HABERLERİ

KTO Başkanı Gülsoy'dan başarılı firmalara tebrik

DHA
31.05.2018 - 11:50Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ,(DHA) - Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim kurulu başkanı Ömer Gülsoy, İstanbul Sanayi Odasının açıkladığı "Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” arasında yer 18 Kayseri firmalarını tebrik etti.

İSO ilk 500 sıralamasına giren firmaları kutlayan KTO Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, “ Şirketlerimiz kendilerine daha çok üretimi, satışı, yatırımı, ihracatı, istihdamı ve nihayetinde daha çok büyümeyi hedef olarak koymalı. Bir yandan da en büyük şirketler listesine girmeyi bir üst hedef olarak belirlemeli. İSO ilk 500 sıralamasında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Kayseri’den 16 firmamız listeye girdi. Kayseri Ticaret Odası üyesi 14 firmamızın da bu listede yer alması bizleri onurlandırdı. Elbette bu listede olmayı hak eden daha çok şirketimiz var. Kayserimiz artık sadece kendi yağında kavrulan bir şehir değil. Şirketlerinin, müteşebbislerinin kapasitesi ve kalitesiyle bu listeye daha fazla şirket girdirecek bir sanayi ve ticaret şehri. Buradan hareketle, Türkiye’de daha fazla Kayseri, dünyada daha fazla Türkiye için hep birlikte çabalayacağız." dedi.

FOTOLU

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Kayseri haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Kayseri haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde KTO Başkanı Gülsoy'dan başarılı firmalara tebrik haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı