Ege Haberleri

EGE

  KSK'de Öde öde bitmiyor

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  24.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme: 23.06.2013 - 14:44

  KARŞIYAKA'da Fatih Diniz yönetimi 6 Haziran'daki kongrenin ardından geçen süreçte yaklaşık 1 milyon TL, icra takibi başlatılmamış eski borç ödemesi yaptı.  Yeni sezonu yapılanma dönemi ilan eden Diniz ve arkadaşları kendi aralarında oluşturdukları kaynakla eski futbolculardan Agbetu'nun alacağını, yeniden anlaşılan Mustafa ve Tayfun'un geçen sezondan kalan ücretlerini ödedi. İstanbul BŞB'yle anlaşan antrenörler Recep Umut ve Ülken Durak'ın yanı sıra personel, elektrik, su ve kira borçları kapatıldı.
  Kaf-Kaf ayrıca 330 bin TL alacağı bulunan Teknik Direktör Cihat Arslan'a parasının yarısını, 680 bin dolar tazminat isteyen Tiago'ya 130 bin dolar ödeyerek ileride tehlike yaratacak dosyaları kapatmaya çalışıyor. Gelir getirici proje yaratmaya çalışan kurmaylar, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak'tan salona sponsor ve reklam alınması konusunda izin kopardı. Yönetim bu hafta hem Karşıyaka Arena'ya sponsorluk vermek isteyen bir firma hem de futbolda geçen sezonun forma sponsoru Burkay İnşaat'la görüşecek.
  Futbolda 34 maç için haftalık sponsorlar bulmaya çalışan yönetim, deplasmanları karşılayacak firmalar arıyor. Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri içindeki havuzun üzerinin kapatılması için proje çizdiren yönetim daha önce de gündeme gelen Sasalı'da yeni tesis arazisi için arayış başlayacak, ayrıca Karşıyaka Koleji düşüncesini hayata geçirmeye çalışacak. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nden emekli olan Kemal Lale, projeler için kulüpte altyapı ve tesisleşmeden sorumlu koordinatör olarak işbaşı yapacak.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı