Ege Haberleri

  KSK'de kavga bitmez

  Ergin KARATAŞ
  07.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Basketbol Şube’nin yeni patronu Mutluğ Altuğ ile eski başkanı Mehmet Peköz sanal ortamda birbirine girdi.

  Karşıyaka’da kongreyle başlayıp, ligin startıyla dozu biraz olsun azalan tartışmalar, sanal alemde yeniden alevlendi. Basketbol Şube Başkanı Mutlu Altuğ’un twitter’da, 1-0 kazanılan Şanlıurfa deplasmanında takıma tribünden destek veren şubenin eski Başkanı Mehmet Peköz ve Futbol Şube eski Başkanı Osman Dal’ın gole sevinmediklerini iddia etmesi, ortalığı karıştırdı. Altuğ, attığı mesajda Peköz ve Dal’ı hedef alarak, “Sanal alemde haykırmasına alışkın olduğumuz arkadaşlar, bir gol mesajı atmak zorunuza mı gitti” yazdı.

  Bu iddia üzerine küplere binen Peköz de facebook hesabından son derece sert bir mesaj yayınladı. Kongrede Osman Dal’la birlikte Azat Yeşil’in listesinde yer alan Peköz’ün mesajında, “Bizim için ‘Urfa’da gole sevinemediler’ diyenler, maçı televizyondan izleme zahmetinde dahi bulunmadı. ‘Kendi şubemize bakarız diğerleri bizi ilgilendirmez’ lafını unutup, kulüpçü kesilmişler. Siz gelecek sene kulübün önünden bile geçmezken, bizler yine o tribünde Kaf-Kaf çekmeye devam ediyor olacağız” ifadeleri yer aldı.


  KSK’de futbola sürpriz başkan: Volkan Sintaç
  Karşıyaka’da ligin başlamasının üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen başkanı henüz belli olmayan futbol şubesi, Volkan Sintaç’a bağlandı. Sezon öncesi transfer komitesinde yer almayan, yaz döneminde yönetim toplantılarına da katılmadığı için yönetimden istifa edeceği iddia edilen Sintaç’ın böylesine önemli bir göreve gelmesi şaşkınlıkla karşılandı. Takıma ödeme yapmak için kaynak arayan Başkan Cihan Büyükoral’ın Volkan Sintaç’tan mali destek aldığı, bu nedenle böyle bir karar verdiği öğrenildi. Transfer döneminde çok terleyen Ahmet Özkan, Murat Polat gibi isimler, görevlendirme konusunda sessiz kaldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı