Ege Haberleri

EGE

  KSK'de bir istifa daha

  Ulaş SAĞ / İZMİR, (DHA)
  28.07.2012 - 13:41 | Son Güncelleme: 28.07.2012 - 13:37

  Karşıyaka’da taraftarların protesto yürüyüşü düzenleyerek istifaya davet ettiği Başkan Cihan Büyükoral, yönetiminden bir fire daha verdi.


  Bir süredir Büyükoral'a sert eleştirilerde bulunan yönetici Şekip İriboz, yazılı bir açıklamayla resmen istifa ettiğini duyurdu. İki aydır sergilenen yönetim anlayışının dünya görüşü ve KSK'lilik ruhuyla bağdaşmadığını belirten İriboz, “100 yıllık kulübümüzün bugüne dek hiç olmadığı kadar yanlış ve riskli yönetildiğini gördüm. Geleceğimiz tehlike altına atılıyor. Bu ortamda bulunmak istemiyorum” dedi.
  İriboz, taraftarların son eyleminin de gerçeği en açık bizimde gözler önüne serdiğini ekleyerek, “Karşı olduğu Yaşar Holding ve Karşıyaka Belediyesi'nden aldığı desteklerle kulübü yönetmeye çalışan, sponsor bulamayan bir başkanın, sezon başlamadan istifaya davet edilmesi normal” diye konuştu. Daha önce Kerim Çetin, Umut Demir, Uluğ Atasoy, Selami Gönülkırmaz ve Onur Güner'in ayrıldığı KSK yönetimi, İriboz'un istifasıyla altıncı fireyi vermiş oldu. Altı kişinin de hiçbir toplantıya katılmadığı Kaf-Kaf'ta, kulüp fiilen 16 yöneticiyle yola devam ediyor.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı