« Hürriyet.com.tr
MENÜ

KSK’de panik yok!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basketbol Şube Başkanı Barçın, camianın yüreğine su serpti

Kötü sonuçları kadronun çok geç oluşmasına bağlayan Barçın, ‘‘Ligi 6 ile 10'unculuk arasında bir yerde bitireceğiz’’ dedi. Yönetim, Williams ve yerli oyunculara dün 50 bin dolar dağıttı.

TOPARLANACAĞIZ

Pınar KSK'nin ligde kötü sonuçlar alması, Saporta Kupası'nda ikinci tur şansını zora sokması camiayı endişelendirirken, Şube Başkanı Deniz Barçın, ‘‘Yönetimimizde panik yok’’ dedi. Diğer takımlar kadrolarını Temmuz'da oluştururken, KSK'nin ideal 5'ini iki hafta önceki Darüşşafaka maçında sahaya sürebildiğini hatırlatan Barçın, artık toparlanacaklarını söyledi.

ÜÇ ÖNEMLİ SINAV

Ligi 6 ile 10'unculuk arasında bir yerde bitireceklerini, gelecek yılın takımını yaratmak istediklerini belirten Barçın, ‘‘Önümüzde Muratpaşa (D), G.Saray ve B.Kolej'le (D) oynayacağımız çok önemli üç maç var. Yönetimimiz, salı ve çarşamba akşamları 4'er saat süren iki toplantı yaptı. Aramızda 50 bin dolar toplayıp, Amerikalı Williams ve yerli oyunculara dün dağıttık’’ dedi.

STELMAHERS KALIYOR

Antrenör Mete Babaoğlu'na karşı çıkarak Elan Chalon maçında oyuna girmeyen Stelmahers'i göndermeyeceklerini belirten Barçın şöyle konuştu: ‘‘Dr. Bülent Zeren, (Maroussi maçında oynasaydı, üç hafta takımdan ayrı kalırdı) şeklinde rapor verdi. Oynamaması çok iyi olmuş. Stelmahers'in bizden zamanı geçmiş alacağı yok. Dizindeki sakatlık yüzünden korkuyor. MR'ını çektirdik. Sorunu psikolojik olabilir.’’

E.Chalon maçında Babaoğlu'na karşı çıkarak oyuna girmeyen Stelmahers'in dün MR'ı çekildi. Deniz Barçın, ‘‘Dr.Zeren, durumunun çok ciddi olmadığını söyledi’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz