Ege Haberleri

EGE

  KSK’de 2.kriz kapıda

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  19.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Karşıyaka’da “Siz yoksanız biz varız” sloganıyla göreve gelen ama kaynak sorununu bir türlü aşamayan Cihan Büyükoral yönetiminde, 2. kriz de kapıya dayandı.

   Geçen ay 4 asil 2 yedek üyenin istifasıyla sarsılan yönetimde 2. başkan olarak görev yapan Seyhan Evlioğlu, Büyükoral’ın Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’la yaptığı görüşmeden sonuç çıkmaması üzerine ayrılık sinyali verdi.
  “Sponsor bulamadığımız için başkan dahil hepimiz sıkıntılıyız” diyen Evlioğlu, “Kulübü borçlandırmadan, dışarıdan kaynak yaratma hedefiyle göreve geldik. Şu ana kadar yaptığımız girişimlerden sonuç alamadık. Ya sponsor bulacağız ya bulacağız. Aksi bir durumda yol haritasina yönetimde karar verilir” dedi. Evlioğlu’nun yakın çevresine kongreye gidilmesi geretiğini söylediği öğrenildi.
  Öte yandan Makedonya Futbol Federasyonu’nun Kostovski’ye transfer izni vermemesi üzerine eski futbolcusu Tiago’ya yönelen yönetim, girişimlerini hızlandırdı. Brezilya’nın CRB takımında forma giyen golcüyü kiralamayı planlayan kurmaylar, Tiago’dan yanıt bekliyor. Yeşil kırmızılı ekiple kamp yapmayan Mehmet, Caner ve Emre eksiklerini gidermeye çalışıyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı