Ege Haberleri

EGE

    KSK çekildi, Denizlispor geliyor

    Hürriyet Haber
    30 Temmuz 2012 - 00:00Son Güncelleme : 29 Temmuz 2012 - 16:36

    43. TSYD İzmir Kupası’nın 13-17 Ağustos tarihleri arasında düzenleneceği açıklandıktan bir gün sonra KSK organizasyondan çekildiğini bildirdi.

    Türkiye Spor Yazarları Derneği İzmir Şubesi, 43. TSYD İzmir Kupası’nın 13-17 Ağustos tarihleri Göztepe, Karşıyaka, Bucaspor ve Altay’ın katılımı ile düzenleneceğini açıkladıktan bir gün sonra KSK organizasyondan çekildiğini bildirdi. TSYD yöneticilerine sözlü güvence verip, turnuva protokolüne imza atan KSK Başkanı Cihan Büyükoral’ın beklenmedik davranışı şok etkisi yaratırken, TSYD İzmir Şubesi, turnuvanın Denizlispor’un katılımı ile yapılacağını açıkladı.

    Şube Başkanı Bahri Okumuş, “İki aydır bu organizasyonu gerçekleştirmek için uğraş veren bizleri zor durumda bırakan bu tutuma anlam vermesek de, Denizlispor’un katılımını sağlayarak yola devam kararı aldık. Turnuvamız yine daha önce belirlenen tarihlerde Altay, Bucaspor, Denizlispor ve Göztepe’nin katılımı ile gerçekleşecektir” dedi. Okumuş, maç programının kulüp temsilcileri ile bugün Kültürpark Tenis Kulübü’nde 11.00’deki toplantıda belirleneceğini kaydetti.

    Etiketler:
    

      EN ÇOK OKUNANLAR

        Sayfa Başı