« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kros yaparak başladılar

Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Nilüfer Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına kros yaparak başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Botanik Park'ta yapılan çalışmada, Beşiktaş'tan transfer edilen Gülbahar Akgül ve önceki sezon takımda forma giyen 8 oyuncu hazır bulundu. Ülkesinden dün akşam dönen Yulia Bobmaster ve Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan Genç Milli Takım kampında bulunan Kübra ve Ece ise çalışmaya katılamadı.

Antrenör Ali Kamberoğlu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına 9 yerli oyuncuyla başladıklarını, yabancı transfer Yulia Bobmaster'in ise yarın takımla çalışmalara başlayacağını belirtti.
Genç Milli Takım'da bulunan iki oyuncunun, ağustosta yapılacak turnuva sonunda takıma dahil olacağını kaydeden Kamberoğlu, şöyle konuştu:
“Takıma bir yabancı oyuncu daha dahil etmek istiyoruz. Bu oyuncu arayışlarımız devam ediyor. Acele etmiyoruz. Takıma uyum sağlayacak, katkısı olacak bir oyuncu ile anlaşacağız. Lig başlamadan önce 15 hazırlık maçı oynamak istiyoruz. Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerimizde sürdüreceğiz. Eylülün ilk haftasında yurt dışında bir haftalık kamp yapmayı planlıyoruz.”

Yeni sezonda, antrenör Ali Kamberoğlu'nun yardımcılıklarını ise Haluk Korkmaz ve Gökhan Bahar yapacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz