« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Krizi Aysal çözdü

G.Saray Başkanı, Ali Dürüst ile Adnan Öztürk ve Sedat Doğan’ı karşı karşıya getiren ‘iletişim departmanı’ sorununu, bizzat devreye girerek sonlandırdı. Bu departman artık Aysal’a bağlı çalışacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY yönetimini karıştıran ‘iletişim krizi’ başkan Ünal Aysal’ın devreye girmesiyle çözüldü. Aysal, 2. başkan Ali Dürüst ile başkan yardımcısı Adnan Öztürk ve yönetici Sedat Doğan’ı karşı karşıya getiren sorunu, bizzat sonlandırdı.

Sarı kırmızılılar geçen hafta TFF’ye ihtarname göndererek, “Şikeyle suçlanan takımlar nedeniyle UEFA’dan ceza alır ve Avrupa kupalarına gidemezsek bunun sorumlusu siz olursunuz” uyarısında bulunmuştu. İhtarnamenin kendisine haber verilmeden gönderilmesine tepki gösteren Ali Dürüst, geçtiğimiz salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısında, “İletişim departmanının bana bağlanmasını istiyorum” demişti. İletişimden sorumlu yönetici Sedat Doğan da Dürüst’e sert çıkıp, “Sadece başkana hesap veririm” cevabını vermişti.

İlişkilerinize dikkat edin

Dün akşamki yönetim toplantısında bu konu tekrar gündeme geldi. Özel işleri nedeniyle gelemeyen Adnan Öztürk dışındaki tüm yöneticilerin hazır bulunduğu toplantıya damgasını vuran isim başkan Ünal Aysal oldu. Ekip arkadaşlarına bir konuşma yapan Aysal, yönetim kurulundaki konuşmaların dışarıya sızdırıldığına dikkat çekerek, “Bundan sonra kimlerle görüştüğünüze dikkat edin. Biz bir ekibiz ve öyle davranmalıyız. Lütfen beni istemediğim kararlar aldırmak zorunda bırakmayın” dedi. Aysal ardından, kulüp iletişim departmanını kendisine bağladığını açıkladı. Başkan Aysal’ın ayrıca, ikinci başkan Ali Dürüst ile yöneticiler Celal Gürcan ve Mete Başol’la özel bir görüşme yapıp çeşitli uyarılarda bulunduğu öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz