« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Krize izin yok

Teknik Direktör Fatih Terim ile son günlerdeki olayları görüşen sarı kırmızılı kulübün başkanı, ‘‘Biz böyle olaylara alışık değiliz. Galatasaray'da kol kırılır yen içinde kalır. Sorun varsa aile içinde çözülür’’ diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Aile içinde

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ve sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim yaşanan olumsuz olayların ve açıklamaların artmasından sonra bir zirve gerçekleştirdiler. Sarı kırmızılıların Başkanı, ‘‘Biz böyle olaylara alışık değiliz. Galatasaray'da kol kırılır yen içinde kalır. Sorun varsa aile içinde çözülür’’ dedi.

İzin vermem

Canaydın takımın içinde bir sorun olduğuna inanmadığını ifade ederek, ‘‘Galatasaray hiçbir zaman sansasyonlar takımı olmamıştır. Yine olmayacaktır. Buna izin vermem. Böyle günlerde kavgaya değil birliğe ihtiyacımız var. En ufak zorluklarda birbirimize düşersek daha kötü günlere doğru ilerleriz’’ diye konuştu.

Neler gördük

Sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim'in ise Başkan Canaydın'a destek vererek şunları söylediği ifade edildi: ‘‘Her takımda sorunlar olur. Galatasaray aşılamayacak sorun yok. Biz ne zorluklar gördük bunları da atlatırız. Sadece zor günler geçiriyoruz. Futbolcularımında sinirleri bu yüzden gergin bunlar gelir, geçer.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler