Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Krizden kaçtım

1-Beşiktaş’ı parasızlık nedeniyle terkettim. Ancak gelecek yıl yine siyah beyazlı forma giyeceğim.
2-Parasız başarı olmuyor. Kaleci Shorunmu da parasını alamadığı taktirde M.Gladbach’a gelecek.
3-F.Bahçe ve.G.Saray mali yönden güçlü oldukları için Beşiktaş’tan daha kuvvetli takım kurdular.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GÖNÜL BAĞI

Beşiktaş'ta başarılı bir sezon geçirdikten sonra bir anda ülkesine geri dönen Alman yıldız Münch, M.Gladbach'ta da başarılı olacağını açıkladı. Siyah beyazlı takımı yakından takip ettiğini belirten tecrübeli oyuncu, ‘‘Beşiktaş'a gönülden bağlıyım. Ancak parasız başarı olmuyor. Türkiye'de yaşanan ekonomik kriz kulübü etkiledi.

ANLAŞTILAR

Para sorunu ortayı çıktığı için ben de Almanya'ya geri döndüm. Ancak Beşiktaş formasını gelecek yıl yine giyeceğim’’ dedi. Münch kaleci Shorunmu'nun da parasal sorun yaşadığını belirtirken, bu konu hakkında şunları söyledi: ‘‘Eğer Shorunmu'ya alacağı ödenmezse Nijeryalı kaleci M.Gladbach'a gelecek. Yöneticilerimiz Shorunmu ile anlaştı.

İYİ OYUNCULAR

Fakat o bir hafta süre istedi. Eğer Beşiktaş'tan istediği parayı alamazsa mutlaka M.Gladbach formasını giyecek.’’ Beşiktaş'ta çok iyi bir arkadaşlık ortamı olduğunu belirten Alman futbolcu sözlerini şöyle noktaladı: ‘‘Beşiktaş'ta başarı için devamlılık şarttır. Bu nedenle takımdaki revizyon başarıyı engeller. Yeni sezon için iyi oyuncular alındı.

F.BAHÇE -G.SARAY

Bu oyuncuların takıma uyum sağlaması 1 yılı alır. Daum da oyuncuların kendi sistemine göre oynamasını ister. Beşiktaş'ın şampiyon olmasını gönülden istiyorum. Ama F.Bahçe ve G.Saray parasal yönden güçlü oldukları için daha kuvvetli takım kurdular. Baya ve Veit çok iyi transfer. Stavrum ise Nouma'nun akıllı versiyonu.’’ İsmail ER

Bunları da Beğenebilirsiniz