Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kriz yaktı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tuyuran, Nazilli’de mide spazmı geçirirken; Cengiz'in iki penaltı yaptırması, Çe- tin'in penaltı kaçırması, B.Mustafa'nın rakibine kafa atması aşırı gerginliğe bağlandı.

HEPSİ YAY GİBİ

KSK para krizine çözüm bulunamamanın faturasını ödüyor. Nazilli'den de eli boş dönen Kaf-Kaf son üç maçını kaybederek liderlikten altıncılığa inerken; Cengiz'in ilk 15 dakikada 2 penaltı yaptırması, Çetin'in yine penaltı kaçırması, B.Mustafa'nın rakibine kafa atarak kırmızı kart görmesi aşırı gerginliğe bağlandı. Rıza Tuyuran da sıkıntıdan mide spazmı geçirdi.

KAMPI TERKETTİLER

Onur Kurulu Başkanı Özer Kırca'nın, ‘‘Bütün alacaklar ödenecek’’ şeklinde açıklama yapmasına rağmen sadece Turgutlu ve Isparta maçlarında kadroya girenlere 700'er milyon verilmesine isyan eden oyuncuların, cuma günü kamp olmasına rağmen tesisleri terkettiği ortaya çıktı. Öğrencileri gibi stresli günler geçiren Tuyuran, Nazilli şokundan sonra yatağa düştü.

MİDESİ DAYANMADI

Kulüp Doktoru Bülent Zeren, ‘‘Maçtan önce de Tuyuran'ın mide ağrıları vardı. Karşılaşma boyunca sigara elinden düşmedi, mide spazmı geçirdi. Tedavisini yapıp, evine kadar bıraktım. Birkaç gün dinlenmesi lazım’’ dedi. Telefonlara cevap veren Tuyuran'ın eşi Yasemin Hanım, ‘‘Konuşabilecek durumda değil. Dinleniyor’’ diyerek basın mensuplarından özür diledi.

İlk kafayı Selçuk vurdu

NAZİLLİ maçının 67. dakikasında kırmızı kart gören B.Mustafa, önce Selçuk'un kendisine kafa attığını söyledi. Nazillili futbolcuyla küfürleştiklerini belirten B.Mustafa, ‘‘Kafa darbesiyle burnum kanadı. Hakem, bu olayı görmedi. Kendimi kaybedip, ben de karşılık verdim. Yan hakem, hakem Kuştepe'yi uyardı’’ dedi. Direkt kırmızı kart gören B.Mustafa'ya iki maç ceza gelmesi bekleniyor.

Cengiz baskı altında

NAZİLLİ maçının ilk 15 dakikasında iki penaltıya neden olduktan sonra yerini M.Ali'ye bırakan Kaptan Cengiz'e takım arkadaşları sahip çıktı. ‘‘Geçen hafta maddi sorunlara çözüm bulunması için bir yönetici gibi çalıştı. Paralarımızı alamıyoruz. Sadece kadroya girenlere harçlık niteliğinde ödeme yapıldı. Bizi teselli etti, moral verdi’’ diyen futbolcular, Cengiz'in taşıdığı sorumluluk yüzünden çok gergin olduğunu dile getirdi. Göztepe derbisinden sonra Nazilli'de de penaltı kaçıran Çetin üzüntüden kahroldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz