« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kritik dakikalar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ligde F.Bahçe ve Trabzonspor'la birlikte şampiyonluk mücadelesi veren G.Saray'da yönetici ve futbolcular umutlu, Teknik Direktör Fatih Terim ise temkinli konuşuyor. Terim, ‘‘Bu derenin altından daha çok sular akacak. Son haftaya kadar ne olacağını kimse kestiremez’’ diyor.

İNCE HESAPLAR

Ligin bitimine dört hafta kala şampiyonluk mücadelesi yapan takımlar ince hesaplar yapmaya başladı. Fenerbahçe ve Trabzonspor'la birlikte zirve için oynayan Galatasaray'da gözler kalan 360 dakikaya çevrildi. Sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü Fatih Terim, şampiyonluk yarışının son haftaya kadar süreceğini belirterek şunları söyledi:

GARANTİ DEĞİL

‘‘Şu anda hiç kimsenin şampiyonluğu garanti değil. Hiçbir takımın şampiyonluğu şu anda garanti değil. Önümüzde daha dört maç var. Zorlu 360 dakikada bu köprünün altından çok sular akacak. Evet şu anda üç aday şampiyonluk için mücadele ediyor. Bir takımın yüzü gülecek. Onun da biz olmasını istiyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz.’’

HEDEFTE SAPMA YOK

G.Saray Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Sarıgül de Terim'in görüşlerine katıldığını belirterek, ‘‘Biz hedefimizi şampiyonluk için belirlemiştik. Sanssızlıklar yüzünden Türkiye Kupası'nı 12. kez müzemize götüremedik. Bu sezonu boş kapatmak istemiyoruz. Bu nedenle şampiyonluk yarışını sonuna kadar sürdüreceğiz’’ diye konuştu.

Cimbom'da averaj hesapları

Sarı kırmızılı futbolcular, şampiyonluk yolunda averaja ihtiyaç duyabileceklerini düşünerek, kalan dört maçta bol gol atmanın yollarını arıyorlar. İdmanlarda futbolcularına gol provası yaptıran Fatih Terim, Hakan Şükür, Arif ve Hagi'nin yanı sıra orta sahadaki futbolcuların da gole yakın olmalarını istedi.Bunları da Beğenebilirsiniz