Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kristen geceyi zehir ediyor

  Hürriyet Haber
  05.05.2011 - 21:25 | Son Güncelleme: 05.05.2011 - 09:45

  Sevilen dizi "Fatmagül'ün Suçu Ne?"nin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde yine sürpriz gelişmeler olacak...

  Dizinin yeni bölümünde;             

  Kristen'in düzenlediği yemek, Fatmagül ile Kerim için yeni bir dönemin başlangıcı  olur. Ancak bu güzel gece yine Kristin yüzünden zehir olacaktır.

  Fatmagüle Selimin yüzüğünü veren Meltem, bundan Reşat Yaşaran’ın da haberinin olduğunu şaşırarak öğrenir.. Reşat Yaşaran restini çeker, bundan sonra hedefinde  Meltem de olacaktır. Öte yandan mahkemeden önce her şeyi kontrol altına almak isteyen Yaşaranlar, tüm detayları yeni bir delile dönüştürmeye çalışırken, Fatmagül'e  karşı  tanıklar toplamaya  devam ederler. Fatmagülün kim olduğunu bilmeden Asunun yanında geçirdiği birkaç gün, Yaşaranlar için büyük bir koz olacaktır.      

  Hapishanede şartlar ağırlaşmakta Erdoğan ve Selim'in sabrı tükenmek üzeredir. Erdoğan giderek daha da hırslanır, buradan çıkacağı ve Kerimden ve Fatmagülden intikam alacağı günleri düşünerek içini soğutmaya çalışır.

  Kulaktan kulağa yayılan haberler, mahallelinin Fatmagül ve Kerim'e ilgisini artırmış ve aileye karşı tutumlarını değiştirmiştir. Artık hazırladığı merhemleri bile satılamayan Ebe nine, ev parasının da erimeye başlamasıyla, kendi işlerini kurma zamanının geldiğini fark eder.

  Lise bitirme sınavının günü geldiğinde, Fatmagül’ün heyecanına Kerim de ortak olur. Fatmagülü sınava Kerim götürür.. aynı sırada pazarda tezgah açan Ebe nineye yardım eden Rahmi müşteri olarak gelen Salihle karşılaşır.. Muratın sayesinde adamın kim olduğunu anlayan Rahmi büyük olay çıkarır.. Mukaddesi ikna etmek için onun peşinde olan Münir, olaya şahit olur, ve bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçer.

  Kerim sınav sonrasında Fatmagüle büyük bir sürpriz hazırlar.. Ama asıl sürpriz Avusturalyadan gelen mektup olacaktır.

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV  
    

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı