ANTALYA HABERLERİ

Kreş miniklerinden sergi

DHA
25.04.2017 - 16:10Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi 75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü öğrencileri, kreş faaliyetleri kapsamında yaptıkları çalışmalarını sergiledi.

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Lokali'nde yapılan sergiye, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Halil Eroğlu, Kreş Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özlem Kaştan, akademik ve idari personel ile öğrenci velileri katıldı.

75. Yıl Kreş ve Çocuk Kulübü'nden 4- 5- 6 yaş grubu öğrencilerinin kreş faaliyetleri kapsamında gerçekleştirdikleri resim ve el sanatları çalışmalarının yer aldığı sergi büyük beğeni topladı.

Miniklerin yaptığı çalışmaları tek tek inceleyen Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Altunkaya, “Yapılan çalışmalarla çocuklarımızın hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu görüyoruz. Birbirinden güzel bu çalışmalar için çocuklarımızı ve hocalarımızı tebrik ediyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Kreş miniklerinden sergi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 16 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kreş miniklerinden sergi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı