DÜZCE HABERLERİ

Krempark’tan Hediye Yağmuru

IHA
29.10.2015 - 14:45Son Güncelleme :

KREMPARK AVM'DEN HEDİYE YAĞMURU

IHA

Düzce’nin tek alışveriş merkezi olan Krempark Alışveriş Merkezi kazandırmaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana binlerce hediye dağıtan Krempark AVM hediye dağıtmaya devam ediyor.
Düzce’nin tek alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Krempark alışveriş merkezi bu seferde hediye yağmuru etkinliğiyle birlikte evleri yeniliyor. Alışveriş merkezinden aynı gün içinde herhangi bir mağazadan toplamda 50 lira ve üzeri alışveriş yapan müşteriler kampanyaya katılmaya hak kazanıyor. Kampanya da doğru anahtarı bulan müşteriler anında Yemek Odası Takımı, Yatak Odası Takımı, Televizyon, Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırınlı Aygaz ve bir birinden güzel küçük ev aletleri kazanıyor.
AVM Yetkilileri tüm Düzce halkını hem alışverişe hem de kazanmaya davet ediyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Krempark’tan Hediye Yağmuru hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 14 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Krempark’tan Hediye Yağmuru haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı