« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kredi tükeniyor

AVRUPA yorgunu mu desem, Avrupa gazisi mi desem bilemedim. Gaziantepspor maçındayız ama şu Macar takımı aklımdan hiç çıkmıyor...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bayram Aydın

Bayram AYDIN

Ne değer olarak ne de kalite olarak Trabzonspor’un yarısı bile olamaz ama onlar Avrupa’da Trabzonspor ise  bu defteri kapattı.

Ne olurdu Sadri Başkan şu transferleri biraz daha erken yapabilsen? Ne yazık ki çok geç kaldınız. Bundan sonra Messi’yi veya Ronaldo’yu da getirsen artık tek büyük hedef Süper Lig. Avrupa treni çoktan gitti ve yalnızca el sallayabildik. Kadronun ne kadar yetersiz olduğunu hep beraber gördük. Bir de Colman’ın kaprisleri tuzu biberi oldu. Nasıl olsa bu turu geçeriz diye düşünüldü ve öyle de hareket edildi. Üç ay da iki takviyeyi ancak iş işten geçtikten sonra yapabildiler. Şimdi de devre arasındaki ara transfer döneminde yeniden takviye yapılacağı söyleniyor. Olabilir, şimdiden başlarlarsa ancak yetiştirirler.

Aynı film tekrarlanıyor

Tabii ki bu moral bozukluğu Gaziantepspor maçında da her haliyle göze çarpıyor. Yalnızca o değil, bazı futbolcuların isteksizliği ve bazılarının da hala tatilde oluşu da gözden kaçmıyor. Geçen sezonda da aynı filmi bu sezonda da aynı filmi izlemeye devam ediyoruz.  Dün de aynısı oldu. Trabzonspor ancak gol yedikten sonra biraz olsun futbol oynamaya, rakibi sahasına hapsetmeye ve istekli oynamaya başladı.

Tabii ki bunda Gaziantepspor’un eksin kalmasının da büyük rolü oldu. Trabzonspor’a önce beraberlik ve daha sonra da galibiyet golü gerekiyordu. Ama bunların hiçbirisi olmadı. Trabzonspor gibi hedefleri olduğunu düşündüğümüz bir takımın bu hale düşmemesi gerekir. Bazılarının kredisi ve bazılarının da zaten olmayan enerjisi tükenmeye devam ediyor...

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.
Bunları da Beğenebilirsiniz