Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Krasic'e öyle bir şey yaptılar ki...

Sarı lacivertlilerin yeni transferi, son birkaç gündür evinde kabus gibi saatler yaşıyor. Krasic, ödenmemiş faturalar yüzünden elektrikler olmadığı için kızının sütünü komşusunun evinde ısıtmak zorunda kaldı.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE’nin yeni yıldızı Milos Krasic, İstanbul’daki daha ilk günlerinde talihsiz bir olayla karşılaştı. Sırp futbolcu, Fenerbahçe Kulübü’ne ait olan Akfırat Tuzla Millenium Konutları’ndaki evinde dün gece enteresan bir olay yaşadı. Kulübün yabancı futbolcular için aldığı ve lojman olarak kullanılan bu evlerin yeni sahibi olan Krasic, şu sıralar zor günler geçiriyor.

Sık sık elektrikleri kesilen Krasic ailesi 25 Eylül’e kadar yeni bir eve taşınma kararı aldılar.

Bebekleri ile kapı kapı dolaştılar

Ailesine çok düşkün olan Sırp futbolcunun dün gece yaşadıkları ise tam bir kabustu... Akşam saatlerinde yine elektrikleri kesildiği için 2 yaşındaki bebekleri Miriana’nın sütünü ısıtmak için komşularının kapısını çalan Sırp yıldız sıkıntılı anlarını komşuları ile paylaştı.

Bebeğin sütünü ısıtırken site yönetiminden yardım isteyen Krasic şok bir yanıt ile karşılaştı; “Aidat borcunuzu ödemediğiniz için size teknik yardım ulaştıramayacağız.”

Aynı problemi geçtiğimiz günlerde de yaşayan ve dışarıdan getirilen elektrikçi ile problemi halleden Milos Krasic, bu durumu hemen Fenerbahçeli yetkililere bildirdi…

/images/100/0x0/55eb6a69f018fbb8f8bfa7f9

Dışarıdan elektrikçi getirdiler

BU durum üzerine Fenerbahçe Kulübü satın alma müdürü Özcan Özsu Millenium Evleri’nin site yönetimini arayarak durumu çözmeye çalıştı. Ancak site yönetimi 8 villanın aidat borcunun ödenmediği taktirde teknik yardım yapamayacaklarını belirtti. Ödenmemiş faturalar yüzünden Milos Krasic ailesi karanlıkta kaldı.  Problem daha sonra Sırp futbolcunun dışarıdan getirdiği elektrikçinin yaptığı müdahale  ile birlikte çözüme kavuştu.
Elektrikçi, Krasic’in oturduğu evin şalterlerin indirildiğini ve herhangi bir teknik problem olmadığını belirterek bunun bilinçli yapılmış olabileceğini söyledi.

Elektrik borcunuz 33 bin 600 TL

Yaşananlar üzerine Fenerbahçe Kulübü’nden bir yetkili gibi Millenium Evleri’nin site yönetimini aradık ve elektrik kesintilerini sorduk...
· Merhaba, oyuncumuz Krasic’in evinde son sıkıntılar yaşanıyor bunun nedenlerini öğrenebilir miyiz?
· Teknik bir problem olmuş... Zaman zaman yaşanabiliyor böyle sıkıntılar.
· Ancak geçtiğimiz gün de aynı sıkıntı yaşandı. Bize sanki kasıtlı yapılıyor gibi geldi.
· İstediğiniz tespiti yaptırabilirsiniz. Kasıtlı bir şey yok.
Para ödenmeden yardım yok
· Ancak oyuncumuz sizi aradığında teknik ekip yollayamayacağınızı söylemişsiniz.
· Doğru, bu site yönetiminin kararı.
· Neden peki?
· 6 aylık aidat borcunuz var. Bu borcu ödemezseniz size teknik destek veremeyiz.
· Ne kadar toplam borcumuz?
· 33 bin 600 TL borcunuz var. Bu nedenle herhangi bir teknik yardım yapamayız...


İlişkili Haberler