Gündem Haberleri

  Kral'ın teknesindeki Uzan mı?

  Hürriyet Haber
  10.07.2012 - 18:25 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin hakkında yakalama emri çıkardığı ve Interpol'ün kırmızı bültenle aradığı Hakan Uzan'ın Ürdün Kral II. Abdullah ile aynı teknede çok samimi görüntülerinin ortaya çıktığı iddia edildi.

  Sabah'ın haberine göre "JordanKhabar" (Ürdün Haber) isimli sitede yer alan haber ve videoda, Kral II. Abdullah'ın Akabe Körfezi'ndeki teknesinde bulunan ve tekneyi kullanan kişinin (şapkalı, güneş gözlüklü ve kırmızı tişörtlü) Hakan Uzan olabileceği belirtildi. 

  KRAL'IN TEKNESİNDEKİ UZAN MI? / WEB TV

  UZAN'A ÇOK BENZİYOR

  Hakan Uzan ile ilgili Türk medyasında çıkan haberlere de atıfta bulunan JordanKhabar sitesi, verdiği haberde Hakan Uzan'ın Türk medyasında çıkan bir resmini de kullandı.

  Haberde, bu resmin tekneyi kullanan kırmızı tişörtlü, güneş gözlüklü ve şapkalı kişiye çok benzediğine dikkat çekildi.

  Haberle ilgili verilen videoda ise Kral II. Abdullah (beyaz tişörtlü), Uzan'ın kullandığı belirtilen tekne ile kıyıdan dolaşarak "balıkçıları" selamlıyor. Bu sırada kıyıda siyah tişörtlü biriyle selamlaşıyorlar.

  KRAL COŞKUYLA KONUŞUYOR/images/100/0x0/55eb5e3df018fbb8f8bc9590

  Ardından tekne duruyor ve siyah tişörtlü adam Kral'ın teknesine neşeyle atlıyor. "Balıkçı" olduğu belirtilen adamın Kral ile üniversiteli arkadaşlar gibi tokalaşması, şakalaşması ve öpüşmesi dikkat çekiyor.

  Kral teknedeki siyah tişörtlü adamla coşkulu bir biçimde konuşurken Hakan Uzan olduğu ileri sürülen kırmızı tişörtlü adam, teknenin dümeninde konuşulanları gülümseyerek izliyor. Bu sırada bir adam da kıyıdan Kral'ı ve teknedekileri kameraya çekiyor.

  İmarbank'ın içini boşalttıktan sonra yurt dışına kaçan firari Uzan ailesinin Ürdün'e sığındığı sanılıyor. Kral II. Abdullah, Hakan Uzan ile İngiltere'de aynı okulda okudu. Hakan ve abisi Cem Uzan'ın çok yakın arkadaşı olan Kral II. Abdullah, bütün diplomatik baskılara rağmen Uzan ailesini korumayı sürdürüyor. Uzanların Ürdün'de olduğu ise resmi olarak kabul edilmiyor.

  Kralın teknesindeki Uzan mı

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı