« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Kraliçe James Bond filmi için teklif aldı"

Londra Olimpiyatları'nda, olimpiyat parkındaki birçok karşılaşmayı izleyen İngiltere Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William ile kardeşi Prens Harry, büyükannelerinin açılış töreninde paraşütle atlama performansından çok etkilendiklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Oyunların 27 Temmuz'daki açılış töreninde, James Bond filmlerinin aktörü Daniel Craig'in, Buckingham Sarayına gittiği ve helikopterle Kraliçe 2. Elizabeth'i aldığı bir video yayımlanmıştı. Kraliçe'nin açılış töreninin yapıldığı olimpiyat stadına, helikopterle paraşütten atlayarak indiği mizanseni gerçekleştirilmişti.

İngiliz yayın kurumu BBC'ye konuşan Prens Harry büyüanneleriyle ilgili yapılan paraşüt mizansenin kendileri için de sürpriz olduğunu söyleyerek, “Her ikimiz de büyükannemizin paraşütle atlama gibi gizli bir hobisi olduğunu öğrendiğimizde şaşırdık” dedi.

Cambridge Dükü William da, “Büyükannemiz o kadar iyi bir performans ortaya koydu ki, bir sonraki Bond filminde oynamak için teklif aldı” diye konuştu.

Londra Olimpiyat Oyunları'nı, William ve Harry'nin yanı sıra kraliyet ailesinin birçok mensubu da oyunların yapıldığı stattan ve merkezlerden izliyor.

Kraliyet ailesi oyunlara sadece izleyici olarak katılmıyor. Kraliçe 2. Elizabeth'in ikinci çocuğu Prenses Anne'in kızı Zara Phillips'in yer aldığı Britanya milli takımı, engelli binicilikte bu hafta gümüş madalyanın sahibi olmuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz