« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kral’dan vazgeçmedik

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Juventus Kulübü Menajeri Moggi, Hakan’ın transferinden vazgeçmediklerini, sadece hem kendilerinin hem de yıldız futbolcunun düşünme payı için görüşmeleri 6 Ocak tarihine ertelediklerini duyurdu.

<ı>Yılbaşından sonra

Hakan Şükür'ün Juventus'a transferi konusu belirsizliğini korurken İtalyan kulübünün Genel Menajeri Luciano Moggi, ‘‘Mutlaka bir yabancı alacağız. Bunu aceleye getirmek istemiyoruz. Tercihimiz hala Hakan'dan yanadır’’ dedi. Moggi, konunun yılbaşı tatilinden sonra ele alınacağını belirtti.

Kararlıyız

Arkadaşımız Ruşen Güven'le görüşen Juventus Menajeri Lucciano Moggi, ‘‘Hakan'ı çok istiyoruz. Ancak bu konu 6 Ocak'tan sonra çözüme kavuşacak’ dedi.

<ı>Karanlıkta pazarlık

İtalyan basını Juventus-Hakan ilişkilerine, ‘‘Türk işi’’ yorumu yaparak, yılın son günü durumun arapsaçına dönüştüğünü, açıklamalarla yalanlamaların yarıştığı bir ortamda son kararın yeni yılda alınacağını vurguladı. Tuttosport Gazetesi şimdilik pazarlığın farlar söndürülerek devam ettiğini yazdı.

<ı>

Tipik Juve taktiği

G.Saray'ın, Hakan'a Torino'ya gitmesi için baskı yaptığını ancak Fatih Terim'in bu transferle ilgili bilgilendirilmediği için tavır koyduğunu yazan gazete, Moggi'nin ortalığı yatıştırdıktan sonra transferi gerçekleştireceğini öne sürdü. Tuttosport Gazetesi ‘‘Blöfler, yalanlamalar, açıklamalar arasında pazarlık sürüyor. Tipik Juve taktiği’’ yorumunu yaptı.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz