ZONGULDAK HABERLERİ

Kozlu’nun Her Mahallesinde Çalışmalar Sürüyor

IHA
02.07.2015 - 10:32Son Güncelleme : 02.07.2015 - 10:33

ERTAN ŞAHİN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

IHA

Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Kozlu’nun her mahallesinde çalışmaların sürdüğünü belirtti.
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, yeni sonuçlanan 30 park projesinin kısa sürede hayata geçeceğini belirtti. Kozlu’da her mahallede çalışmaların sürdüğünü ifade eden Başkan Şahin, “Şuan da Kozlu’nun he mahallesinde çalışmalarımız devam ediyor. Yeni sonuçlanmış 30 park projemiz var. Bunların ihalesini tamamladık kredi aşamasında tamamlanmak üzere. Halkımızın yoğunlukla çocuklarımızın bulunduğu noktalarda bu parkları yapacağız. Biz bu çalışmaları yaparken gerek asfalt çalışmalarımız gerek yol duvar çalışmalarımız devam ediyor. Bu halkımızın tabii göremediği yaptığımız çalışmalardan. Dediğim gibi yapılan işlere kaynak sağlama açısından il dışında yaptığımız çalışmalar. Bunlardan mesela halkımızın görmediği su konusunda büyük ilerleme kaydediyoruz. Kaçaklarımızı önleme çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. Depolarımızda büyük kaçaklar vardı. Hatta 20-30 yıldır ilgilenilmeyen konulara el attığımızı halkımız söylüyor” dedi.
Değirmenağzı tesislerinin rehabilitasyonu ile ilgili de açıklamada bulunan Şahin, “Bu arada tabi kredisi çıkan Değirmenağzı tesisleri rehabilitasyonu, Değirmenağzı suyunun üst kotta büyük bir depo yapmak suretiyle Kozlu’nun genelinin Değirmenağzı suyuna kavuşturulması projemizde de kaynak sağlama aşaması yani kredi çıkma aşaması tamamlandı. Bu çalışmalarda yakında başlayacak. Halkımız bazen belediye her tarafı asfaltlıyor her tarafta çalışmalar yapıyor ama en gerekli yerlerde çalışma yapmıyor diyor mesela Değirmenağzı tüneli bölgesinde çalışma yapamıyoruz. Orda ki bölgeyi asfaltlarını yama yapmak suretiyle geçiştireceğiz. Çünkü o bölgede ciddi alt yapımız olacak yeni boru hatlarımız geçecek bu çalışmalar kapsamında. Onu bir sonraki asfaltlama dönemine bırakıyoruz. Yani her noktada alt yapıyı tam anlamıyla yaparak ondan sonra kaplama çalışması yapıyoruz. Bu anlamda halkımız tabii ki sıkıntılar çekiyordur. Buradan da özür diliyoruz. Biz daha önceki yıllarda halkımızın çektiği sıkıntıları kendilerine tekrardan çektirmek istemiyoruz. Bu anlamda da doğalgaz çalışmaları bittikten sonra alt yapı çalışmaları bittikten sonra hemen temizleyip, yıkayıp öncelikle halkımızın kullanımına sunup kaplama çalışmalarını yapıyoruz. Bu konuda teşekkürde alıyoruz. Halkımıza da bize gösterdiği sabırdan dolayı bende çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Kozlu’nun Her Mahallesinde Çalışmalar Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kozlu’nun Her Mahallesinde Çalışmalar Sürüyor haberi güncellenecektir.

  ZONGULDAK NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:48
  • Guneş
   06:30
  • Öğle
   12:58
  • İkindi
   16:24
  • Akşam
   19:03
  • Yatsı
   20:32
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı