« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Koyun değilim beni güdemezsiniz!

Tolga Zengin, Trabzonspor’dayken Şenol Güneş’e arka çıktığı için kendisini uyaran bir yöneticiye bu karşılığı vermiş.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın başarılı kalecisi Tolga Zengin, Trabzonspor’dan ayrılışı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. TRT Spor’a konuşan milli file bekçisi, “Şenol Hoca’nın (Güneş) gönderiliş şekline tepki gösterdim. Bir yönetici ağabeyim bana, ‘Bedeli ağır olur yaptığının bunu ödersin’ dedi. Ben de, ‘Koyun değilim, beni güdemezsiniz’ dedim” ifadelerini kullandı.
Trabzonspor’da camiaya değil, şahıslara kırgınlığı olduğunu belirten Tolga, “Transferim konusunda konuşursam zor durumda kalırlar” diye konuştu.

BILIC’İN İNSANLIĞINI TARTIŞMAM

BEŞİKTAŞ’ın son kulübü olmasını da dileyen genç eldiven, Bilic hakkında ise şu anekdotu paylaştı: “Hocalığını tartışmam. Zaten kariyeri belli. Milli Takım’dan dönüşte idmana geldim. İzin yapamamıştım. Transferimden beri ailemi sadece 1 kez görebilmiştim. Annemle telefonda konuştuk. Sesi kötü geliyordu. Benim de canım sıkıldı. Hocam o halimi görünce ‘Ailenin yanına git anneni gör. Kafanın rahat olması çok önemli’ dedi. Bu yaklaşım doğal olarak güzel sonuçlar çıkarıyor.”

Beşiktaş’tan başkasında oynamam

TOLGA, “Türkiye’de futbol oynayacaksam bu kulüp Beşiktaş’tır. Başka kulüpte ne olursa olsun oynamam. Zaten başka kulüplerin teklifine ‘hayır’ dedim” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler