BİLECİK HABERLERİ

Köy Ve Mahalle Muhtarları İle İstişare Ve Birlik Toplantısı

IHA
03.08.2015 - 17:30Son Güncelleme :

TOPLANTI

IHA

Bilecik’e bağlı köy ve merkez mahalle muhtarları, gerçekleştirilen İstişare ve Birlik Toplantısı’nda bir araya geldi.
İl Özel İdaresi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.
’’MUHTARLARIMIZIN BİRÇOK KONUDAKİ GÖRÜŞLERİNİ ALDIK ONLARI BİLGİLENDİRDİK’’
Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda konuşan AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, muhtarlar ile son derece faydalı bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirtti. Eldemir, ’’Bugünkü toplantımız, mahalle ve köy muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, muhtarlarımızın mahalle ve köyleriyle ilgili istek ve görüşleri ile yapılmasını arzu ettikleri taleplerini dinledik. Bununla birlikte işte halkımız tarafından seçildiğimizden bu yana geçen süredeki gerek parlamento çalışmaları gerekse hükümetin kurulması çalışmalarıyla alakalı ve son günlerde yaşadığımız terör olayları ile ilgili genel bir bilgilendirme yapmış olduk. Ben bu son derece faydalı geçen toplantımıza katılan tüm değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.’’
’’MUHTARLARIMIZ İLE SON DERECE VERİMLİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİK’’
Belediye Başkanı Selim Yağcı ise muhtarlar ile gerçekleştirilen toplantının verimli bir şekilde gerçekleştirildiğini belirterek, ’’Böyle güzel ve verimli bir biçimde geçen toplantıyı düzenleyen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gerçekten de çok verimli bir toplantı oldu. Hem şehrimizin bugünü ve geleceğini konuştuk hem de ülkemizin durumu ile ilgili genel bir değerlendirme yapmış olduk. Milli birlik ve beraberliğin çok önemli olduğu bir süreçte muhtarlarımızın bu birlik ve beraberliğimiz hakkındaki görüşleri ve katkıları son derece önemli bir husus. Yine aynı birlik ve beraberlik içinde bundan sonraki çalışmalarımız da el birlik içinde devam edecek. Ben başta vekilimiz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.
’’GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTI BİLECİK’TE BİR İLK OLMA ÖZELLİĞİ TAŞIYOR’’
Muhtarlar, ile yerel ve genel yönetimin temsilcileri ile samimi ve verimli bir ortamda gerçekleştirilen ve aynı zamanda Bilecik’te ilk olma özelliği taşıyan istişare ve birlik toplantısında muhtarlar, birçok konudaki talep ve düşüncelerini ilgili organlara aktarmış oldular.
Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar ise, gerçekleştirilen toplantının muhtarlar açısından faydalı geçtiğini belirterek, ’’Sayın milletvekilimiz ve belediye başkanımız böyle bir toplantı ile bir ilki gerçekleştirdiler ve gerçekten biz muhtarlar birçok konuda bilgi ve birikim almış olduk. Bu son derece faydalı geçtiğine inandığımız toplantılarımızın devam etmesini diliyor ve herkese teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.
Toplantı sonrası muhtarlar hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Köy Ve Mahalle Muhtarları İle İstişare Ve Birlik Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ağustos 2015 tarihinde saat 17 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Köy Ve Mahalle Muhtarları İle İstişare Ve Birlik Toplantısı haberi güncellenecektir.

BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:23
 • Guneş
  08:10
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:30
 • Akşam
  17:44
 • Yatsı
  19:20
Sayfa Başı