AĞRI HABERLERİ

Köy okullarına kitap desteği

DHA
30.04.2017 - 10:15Son Güncelleme :
DHA

Oğuzhan HANÇER / AĞRI (DHA)-Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü çalışanları tarafından köy okullarının kitap eksiklerini gidermek amacıyla "Kitap Toplama Kampanyası" başlatıldı.
    Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü personeli tarafından alınan kitaplar kampanya kapsamında Ağrı merkeze bağlı Güvenli, Esenköy, Murat Kız Yatılı ve Hamur İlçesine bağlı Özdirek Köyü okullarına verildi. Sosyal sorumluluk projelerinden biri olan kitap kampanyası yardımseverler tarafından kitap ihtiyacı olan okullara dağıtılarak kültür köprüsü oluşturulmaya  başlandı.
    Bu projeye destek veren personele teşekkür eden İl Müdürü Kenan Engin, "Kitaplık ve kütüphanelerinde eksikleri olan özellikle köy okullarının eksikliklerinin tamamlamak amacıyla böyle bir kampanya başlattık. Bu tür kampanyalarla paylaşma bilincini artırmayı hedefliyoruz. Bizlerde bu tür kampanyaları destekleyerek gelecek nesillerin daha bilinçli olmasını sağlayacağımıza inanıyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ağrı haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ağrı ilinden Köy okullarına kitap desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 10 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Köy okullarına kitap desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı