"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Kova burcunu 2010’da neler bekliyor?

İş, KARıYER VE PARA: Sorumluluk duygunuz artıyor ve yaşam algınız değişiyor.

Maddi açıdan şanslı olduğunuz bir yıla giriyorsunuz. Yeni iş teklifleri de gelebilir ama asıl olan kendi şansınızı kendinizin yaratması olacak.

Bol para kazanacaksınız ama, harcamalarınızı kontrol etmemeniz sorun yaratabilir. Yılın ikinci yarısı, medya, bilişim sektörü veya eğitimle ilgili sektörlerde çalışan Kova’lar için başarılı geçebilir. ıletişim becerilerinizin arttığı, kendinizi kolayca ifade etme fırsatı bulabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Ancak, ocak ayının ilk iki haftası ve 20 Ağustos-12 Eylül aralığında iş ilişkilerinizde hassas davranmanız gerekiyor.

AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER: Gerek çevrenizle kurduğunuz iletişim yöntemleri, gerekse işte size başarıyı getirebilecek yöntemler açısından tümüyle yenileneceğiniz, uzun yıllar sürecek bir sürecin başındasınız. şubat, mart, mayıs ve ağustos ayları diğer aylara oranla aşk hayatınız açısından yılın diğer zamanlara göre daha hareketli geçebilir.

AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK: Kardeşlerinizin yaşamındaki köklü değişiklikler sizi de yakından ilgilendirebilir.
Şimdiden onlara yol göstermeye çalışmanızda fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI