« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kournikova galibiye hasret

Jennifer Capriati, Chrysler/Jeep Klasik tenis turnuvası'nda, Anna kournikova'yı 6-4 ve 7-5'lik setlerle 2-0 yendi. Bu sezon Avustralya Açık ve Fransa Açık'ı kazanan ABD'li raket, kendi ülkesindeki turnuvada Rus rakete şans tanımadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bu sezona 14 sırada başlayan Capriati,  Family Circle Cup'ı kazandıktan sonra Avustralya Açık ve Fransa Açık Grand Slam turnuvalarında şampiyonluk sevincini yaşadıktan sonra Amerika Açık'ta da final oynama başarısını göstermişti.

Henüz WTA'da şampiyonluk sevinci yaşayaman Rusların dünyaca ünlü raketi Anna Kournikova ise 8. sırada başladığı bu sezon, sol ayağındaki rahatsızlığı nedeniyle bir çok şampiyonada yer alamadı ve 71. sıraya kadar geriledi.

Capriati maç sonrasında yaptığı değerlendirmede, Kournikova'nın maç sırasında oldukça fazla ses çıkardığını ifade ederek, "sanırım rakibini etkilemek istiyor" diye konuştu.


Kourniko ise, "capriati'ye daha önce de kaybetmiştim. Fakat Capriati, gerçekten daha iyi. Ben de iyi bir oyun çıkardım ancak daha iyi olmak için çalışmam gerek." dedi


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler