« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kötüyüm arkadaş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçeli Elvir Baliç'ten HÜRRİYET'e samimi itiraf

Ligin ilk 4 haftasındaki futbolunu değerlendirirken bahanesi olmadığını dile getiren yıldız futbolcu, ‘‘Ben asla bu değilim. Fizik olarak çok iyi durumdayım, moral açısından iyi duruma gelmem için Beşiktaş maçında patlama yapmam gerekiyor’’ diye konuştu.

Bahanem yok

Elvir Baliç suskunluğunu HÜRRİYET'e bozdu... Sarı lacivertli takımın yıldız futbolcusu, 4 haftalık futbolunu değerlendirirken, ‘‘Hiç bir bahanem yok. Kötü oynuyorum arkadaş. Ama ben asla bu değilim. Fizik olarak çok iyiyim. Moral olarak iyi olmam için patlama yapmam gerekiyor’’ dedi.

Teşekkürler

Takım arkadaşları ve hocasının başarısız günlerinde kendisine verdiği desteğin harika olduğunu hatırlatan Baliç şöyle devam etti: Beni en çok üzen ‘‘Baliç bitti’’ yorumları. Her futbolcunun kötü dönemi olur. Takıma geç katıldım. Henüz form tutamadım. Hızla düzeleceğim.

İnsafsızca

Kazandığımız 3 maç ve kaybettiğimiz G.Birliği maçında fizik olarak hiç bir sıkıntım yoktu. Ama herkes görüyor, rakiplerimiz çok sert oynuyor. Ben bir profesyonelim. Ekmeğimi futboldan kazanıyorum. Ama maalesef aynı işi yapan arkadaşlarımız insafsızca oynuyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz