« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kötü gün dostu

Geçtiğimiz sezonun bitiminde Almanya’ya dönmeyi planlayan Deniz, sonradan fikir değiştirip F.Bahçe ile sözleşme yenileyince ev problemi yaşadı.

SÜLEYMAN ARAT
SON GÜNCELLEME
Milli futbolcuya bu sıkıntılı günlerinde takım arkadaşı Uğur Boral kucak açtı.

EŞİNİ kaybettikten sonra sonra çocuklarına hem annelik hem babalık yapan Fenerbahçeli Deniz Barış’a takım arkadaşı Uğur Boral’dan büyük destek geldi. İki çocuğuyla kirada oturduğu evinden çıkmak zorunda kalan Deniz’e evinin kapılarını açan Uğur, takım arkadaşını evinde 1,5 ay misafir etti. Olayı basından ve birçok arkadaşından uzun süre gizleyen Uğur Boral’ın bu örnek davranışını Hürriyet bir tesadüf sonucu ortaya çıkardı...

Deniz Barış, geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru çocuklarının eğitimi için Almanya’ya dönme kararı aldı. Tecrübeli futbolcu, bu kararını kirada oturduğu evin sahibine anlatarak, sezon bitiminde evi boşaltacağını bildirdi.

Sözünü tutup evi boşalttı

Deniz sonradan fikir değiştirip Fenerbahçe ile sözleşme yeniledi. Bu arada evin sahibi başka bir kiracı bulunca, sarı lacivertli futbolcu, daha önce verdiği söz gereği evden çıkmak zorunda kaldı.

Bir anda evsiz kalan Deniz’e bu sıkıntılı günlerinde ilk kucak açan kişi Uğur Boral oldu. Bekar olduğu için evinde tek başına yaşayan Uğur, takım arkadaşını hiç tereddüt etmeden evine davet etti. Böylelikle Deniz, oğlu Tolga ve kızı Josephin ile birlikte Uğur’un evinde kalmaya başladı. Bu süre içinde takımla birlikte Avusturya kampına giden iki arkadaşın gözü arkada kalmadı. Uğur Boral’ın annesi sık sık eve gelerek, Deniz Barış’ın, bakıcıları ile birlikte evde kalan çocuklarına yemek hazırladı. Tüm bu konukseverliğe rağmen takım arkadaşına yük olmaktan çekinen Deniz, geçtiğimiz hafta evden ayrılarak, çocuklarıyla birlikte bir otele yerleşti.

Bunları da Beğenebilirsiniz