Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kötü arkadaştan küstah saldırı

  Hürriyet Haber
  03.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Geçirdikleri kazada ağır yaralanan arkadaşlarını ölüme terk ederek kaçan Fatma Yücetepe ve Erol Serter ile yakınları dün adliyede gazetecilere saldırdı. Hürriyet muhabiri Rahşan Taş da aldığı darbeler sonucu hastanelik oldu.

  Eğlence dönüşü geçirdikleri kazada ağır yaralanan arkadaşı Derya Doğru'yu bırakıp kaçarak ölümüne neden olmakla suçlanan Fatma Yücetepe ile Erol Serter ve yakınları dün çıkarıldıkları adliyede gazetecilere saldırdı. Olayı örtbas etmek isterken gazetelere yansıyacağını anlayınca çılgına dönen Yücetepe, Hürriyet muhabiri Rahşan Taş'a tekme tokat saldırıp hastanelik etti. Başından ve karnından aldığı darbelerle geçici şuur kaybına uğrayan gazeteci Rahşan Taş, travma şüphesiyle tedavi altına alındı. Doktorlar omurgada da zedelenme olabileceğini kesin sonucun tomografiden sonra ortaya çıkacağını bildirdi. Önceki gece saat 22.30 sıralarında Unkapanı Köprüsü Şişhane çıkışında meydana gelen kazanın ardından Erol Serter, Serdar Esat Çetin, Fatma Yücetepe, devrilen cipin içindeki arkadaşları Derya Doğru'yu taksiyle hastaneye yollamışlardı. Derya Doğru, kaldırıldığı Taksim İlk Yardım Hastanesi'nde hayatını kaybederken aracı kullanan Erol Serter, yanında çalıştırdığı İsmail Şenol Koru'yu suçu üstlenmesi için Karaköy Karakolu'na göndermişti. Öte yandan Fatma Yücetepe'nın yakınları, Beyoğlu Adliyesi'nde görev yapan Hürriyet Gazetesi muhabiri Rahşan Taş'a saldırdılar. Başına, karnına ve sırtına yediği tekmeler sonucunda yere yığılan Rahşan Taş meslektaşları tarafından hastaneye kaldırıldı.

  Gazeteci dövdüler

  Fatma Yücetepe ve Erol Serter'le yakınlarının tekme-tokatlı saldırısına uğrayan ve bir anda kendini yerde bulan arkadaşımız Rahşan Taş, polis yardımıyla hastaneye kaldırıldı. Arkadaşları Derya Doğru'yu ölüme terk eden Erol Serter, Fatma Yücetepe ve kardeşi Sibel Yücetepe gazetecilere saldırdı.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı