« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Koşun, mücadele edin, rakibi ısırın, şampiyon olun

İlk 3 haftada alınan 7 puandan daha önemli olan takımın bir resim ortaya koyması olduğunu belirten Trabzonspor Sportif Direktörü transfer için ise “Çok özel bir oyuncu olmadığı sürece transferi noktaladık. Devre arasında da daha dikkatli olacağız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Sportif Direktörü Süleyman Hurma, yönetime koşan, mücadele eden, rakibi dişleyen bir kadro kurma sözü verdiğini belirtip “Bunu yapabilirsek, eksiklerimizi de giderirsek şampiyon oluruz” ifadelerini kullandı.
Camianın desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayan Hurma, “Camiamız arkamızda durduğu sürece biz bu işi başaracağız. Onların beklediği sonuçları ortaya çıkaracağız. Kimsenin bundan şüphesi olmasın” dedi.

‘KARAKTERLİ TAKIM İSTİYORUZ’

LİGİN ilk 3 haftasında elde edilen 7 puandan daha önemli olanın orta çıkan tablo olduğunu söyleyen Trabzonspor Sportif Direktörü “Trabzonspor’un karakterini ortaya koyacak, mücadele gücü yüksek olan, eksiği de herkes tarafından görülebilen bir takım ortaya çıkarmak istedik” diye konuştu.
Transfere de değinen Süleyman Hurma, çok özel bir oyuncu olmaması halinde transferi kapadıklarını söyledi. Hurma, devre arasında yapılacak takviyeler konusunda daha dikkatli olacaklarının da altını çizdi.

NAZAR BONCUĞU

TRABZONSPOR’un puan kayıplarından sert eleştiriler yapan yerle basın, bu kez daha temkinliydi. Takımın geleceğe dair olumlu sinyaller verdiği genel kanıyken Karadeniz Gazetesi, “Bu da nazarlık olsun. Hesapta hiç yoktu” başlığını attı. Günebakış Gazetesi, de “Nazar boncuğu olsun” manşetini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz